Чого не варто робити на п'яну голову Автор: lesya · Опубліковано: 20.07.2012 08:56 · Розділ: Життя

Замислившись над поведінкою людей напідпитку, спеціалісти вирішили скласти список речей, які не варто робити в стані алкогольного сп’яніння.

Отож, на п’яну голову не варто працювати - електронні листи, які потраплять не по адресу, навряд чи зрозуміє керівництво, яке, скоріше за все, не зрозуміє й іскрометного гумору в річному звіті...

Намагайтеся не змінювати паролі, навіть якщо ви записали їх на стікері, стіні, в книзі або в чиємусь мобільному телефоні.

Не варто пригощати працівників ДАІ (фото з motor72.ru)
Не варто пригощати працівників ДАІ (фото з motor72.ru)

Коли ви напідпитку, краще не міняйте статуси в соцмережах та не робіть записи в блогах - не варто травмувати психіку нехай і віртуальних, але все-таки друзів.

Також експерти не радять займатися вихованням дітей, своїх чи чужих, - вони можуть зрозуміти вас неправильно.

Ніколи не дзвоніть своїм колишнім - ви про це пошкодуєте. Неодмінно пошкодуєте. Стовідсотково, й то дуже скоро.

Після пляшки-другої випитого віскі не варто купувати гарячі тури та квитки туди, де ви все життя мріяли побувати, - зранку може з’ясуватися, що летіти треба вже завтра, жити ви будете в робочому передмісті, і, нарешті, що "Париж, Техас" - це не зовсім той Париж.

Навіть якщо ви дуже любите тварин, не намагайтеся з ними подружитися – деякі з них реагують на алкогольні запахи аж занадто агресивно.

Не слід лазити по дахах, плавати на байдарці та тренувати почуття рівноваги іншими екстремальними способами – воно, це почуття рівноваги, вже давно пішло на заслужений відпочинок, отож вам вдасться потренувати хіба що реакцію ангела - хранителя.

Випивши зайвого, забудьте про магазини та кредитну картку - подарунки родичам, літній гардероб та шпалери в спальню краще вибирати на тверезу голову.

Спеціалісти не радять засмагати, адже від алкогольно-сонячного коктейлю вас хилитиме на сон, і ви або вибірково обгорите, або прокинетеся під дощем в гордій самоті.

На п’яну голову не варто жартувати з поліцією – тут коментарі, я думаю, зайві.

Експерти також не радять брати участь в конкурсах та інших сумнівних змаганнях - Youtube щодня поповнюється новим контентом, а камера в мобільному телефоні є майже в кожного.

Якщо ви після кількох коктейлів вирішили реалізовувати свої дитячі бажання, то відкладіть цю затію на потім. Так, осідлати гоночний мотоцикл, стрибнути з мосту, підкорити найвище дерево малої батьківщини або ж розбити вікно директору школи – ідеї, без сумніву, дуже хороші, але краще трохи потерпіть. І дочекайтеся повної ясності розуму.

І запам’ятайте: що у п'яної жінки на умі, те у п'яного чоловіка навряд чи вийде.

Джерело: http://www.point.ru

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.