Британський вчений вивів формулу ідеального відпочинку Автор: lesya · Опубліковано: 19.07.2012 12:31 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно британський учений з університету Сассекса Девід Льюіс, провівши спеціальне дослідження, вивів формулу ідеального відпочинку.

Згідно з виведеною формулою, ідеальний відпочинок повинен тривати не більше трьох днів, включати в себе максимальну релаксацію при мінімумі турбот; місце відпочинку при цьому повинне знаходитися на відстані не більше чотирьох годин їзди від дому, повідомляє газета Daily Mail.

За твердженням дослідника, ідеальний відпочинок неможливий без цілої низки супутніх факторів, серед яких тривалість та вартість подорожі, а також такі складові, як нудьга, релаксація та турботи, пов’язані з мандрівкою.

"В результаті проведеного мною дослідження з’ясувалося, що люди в більшості своїй проводять настільки напружену відпустку, що повертаються додому набагато більше виснаженими, ніж релаксованими", - говорить вчений. За словами Девіда Льюіса, детальне вивчення проблеми відпустки допомагає пояснити дедалі зростаючу популярність коротких відпусток у мешканців Великобританії, які воліють відпочивати під час довгих вікендів.

"Якщо взяти до уваги надмірне потурання примхам, які людина допускає під час відпочинку - від занадто тривалого перебування на сонці до переїдання та зловживання алкогольними напоями, - тривала відпустку означає набагато більший потенційний ризик для здоров'я, ніж триденна мандрівка", - коментує результати роботи дослідник.

Якщо ж ви збираєтеся у відпустку з дітьми, то вам слід прийняти до уваги низку факторів. За словами спеціалістів, дитяча шкіра втричі чутливіша, ніж шкіра дорослої людини, і 80% шкоди своїй шкірі людина завдає у віці до 18 років.

У даному контексті спеціалісти радять не забувати наносити сонцезахисний крем на відкриті ділянки шкіри дітей перед виходом з дому. При цьому дітям та немовлятам краще купувати спеціальні засоби, призначені для чутливої шкіри (з коефіцієнтом захисту як мінімум SPF 30). Якщо малюки безперервно перебувають на сонці, їх слід мазати сонцезахисним засобом щогодини. Подбайте також про те, щоб купальні костюми ваших дітей мали довгі рукави та були виготовлені з тканини, яка не пропускає ультрафіолетові промені. Не забувайте і про головний убір, який захистить малюка від сонця. Стежте за тим, щоб ваші діти носили сонячні окуляри ray ban wayfarer. До речі, фахівці рекомендують приймати сонячні ванни до 10 години ранку та після 17 години дня.

Джерело: http://www.newsru.co.il/

Інші новини розділу