Жінки є розумнішими за чоловіків Автор: lesya · Опубліковано: 19.07.2012 10:20 · Розділ: Суспільство

Нещодавно вчені провели спеціальне дослідження, результати якого руйнують стереотип стосовно переваги чоловіків над жінками в плані розумового розвитку. Так, в результаті проведення тестів на визначення IQ, спеціалісти з’ясували, що жінки почали випереджати чоловіків. Інформація про це міститься в статті Енріко Франческіні, опублікованій на сторінках видання La Repubblica.

Жінки стали розумнішими (фото з rnns.ru)
Жінки стали розумнішими (фото з rnns.ru)

За словами автора, жінки є розумнішими за чоловіків. Франческіні припускає, що так було завжди, ще від Адама і Єви, однак в минулому жінкам з якихось причин не вдавалося повністю реалізувати свій потенціал. Згідно з іншою версією, жінки стали розумнішими останнім часом, і причина цьому - стрес, пов'язаний з необхідністю поєднувати роботу, сім'ю, кар'єру та дім. Та як би там не було, жінки вперше показують кращі результати в тестах коефіцієнта розумового розвитку, зазначає видання.

За словами авторитетного психолога Джеймса Флінна, вплив сучасного життя на мозок жінок тільки починає позначатися. До речі, Флінн навіть видав книгу, де аналізується "обгін", якого досягли жінки в даній сфері.

За словами автора статті, ще у 80-тих роках професор Флінн встановив, що принаймні в західних країнах результати тесту IQ в середньому ростуть на три пункти кожне десятиліття. Отож виходить, що кожна сучасна людина повинна перевершувати своїх дідів і прадідів за рівнем розумового розвитку в середньому на 30 пунктів.

"Складність сучасного світу підштовхує наш мозок адаптуватися та змушує рости наш IQ", - упевнений професор. Однак сучасне життя, схоже, більшою мірою вплинула на жінок, ніж на чоловіків. В таких країнах, як Нова Зеландія, Естонія та Аргентина, з яких професор і розпочав своє дослідження, жінки суттєво обігнали чоловіків в плані IQ. Це надзвичайно важливий момент, оскільки в широкому масштабі таке явище спостерігається вперше.

"Протягом багатьох століть жіноча стать перебувала у невигідному становищі, піддаючись постійному пригніченню з боку чоловіків. І лише тепер, коли жінки стали незалежними, можна побачити, чого вони насправді варті", - зауважує вчений.

Джерело: http://inopressa.ru/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.