Експерти склали рейтинг найбільш незвичних пластичних операцій Автор: lesya · Опубліковано: 18.07.2012 15:14 · Розділ: Краса і здоров'я

Важко уявити сучасний світ без пластичної хірургії. І справді, вправні руки досвідченого лікаря можуть творити дива, усувати вікові зміни нашого тіла чи вади, які заважають жити повноцінним життям. Такі операції є цілком виправданими. Однак іноді люди вдаються до послуг пластичних хірургів з цілком незрозумілих та іноді навіть безглуздих причин. У даному контексті експерти вирішили скласти рейтинг найбільш незвичайних пластичних операцій.

На першому місці опинився американський гітарист з Денвера. Одного разу він заявився в клініку пластичної хірургії з доволі-таки дивним проханням. Музикант Аугусто Пікап розповів медикам, що зовсім недавно він написав пісню, яка обов’язково повинна стати хітом. У ній ідеться про хлопця, в якого з-під шкіри на лобі випирають зірки. І для того, щоб просунути цю пісню, музикант, за його словами, повинен був відповідати образу цього хлопця.

Звичайно, хірург був дуже здивований, однак, підписавши необхідні договори та заручившись підтримкою компетентного юриста, він таки погодився імплантувати музиканту зірки в лоб.

Операцію провели в 2009 році, під шкіру на лобі гітариста вживили імпланти з силікону у формі зірок. Радість музиканта була безмежною, а хірург подумав, що раз такі операції роблять людей щасливими, то для чого від них відмовлятися?

На другому місці опинилася операція, викликана модою на ельфійські вуха. Навіть не операція, а операції, оскільки хвиля бажання стати схожими на ельфів накрила Німеччину та прилеглі європейські країни. Так, за статистикою, у Німеччині хочуть мати такі вуха більше 3% підлітків. Отож на сьогоднішній день операція з відтворення форми ельфійських вух вже ні в кого не викликає здивування. Ну, майже ні в кого. Причина цього явища, за твердженням спеціалістів, криється в стереотипах, нав’язаних фільмами в жанрі фентезі. Навіть у нас в країні, де пластична хірургія знаходиться на значно нижчому щаблі розвитку, до медиків вже не раз зверталися з проханням зробити вушка, як у ельфа.

На третьому місці опинилася операція, незвичайна за своєю суттю, однак в той же час цілком виправдана. У Великобританії в клініку пластичної хірургії звернулася жінка, яка розповіла, що занадто вузькі похилі плечі створюють їй цілу купу проблем. Доктор вирішив допомогти жінці й провів унікальну операцію зі збільшення висоти підйому плеча за допомогою силіконових імплантів.

Результатами цієї унікальної операції були вражені і колеги хірурга, і сама пацієнтка, яка, за її власним зізнанням, відчуває себе красивою та цілком задоволеною життям.

Джерело: http://e-news.com.ua

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.