Найбільш незвичні конкурси краси Автор: lesya · Опубліковано: 18.07.2012 08:08 · Розділ: Цікаві факти

На сьогоднішній день у світі проводиться безліч конкурсів, які дивують своєю специфікою: вони надають можливість красиво подати не лише свої достоїнства, а навіть свої недоліки. Ось деякі з них.

1. «Міс Пластика», проводився в Угорщині в 2009 році. Конкурсанток нагороджували за… вдалі пластичні операції. До речі, хірурги, чиї клієнти зайняли призові місця, також отримали нагороди.

Міс В'язниця (фото з mishayz.mypage.ru)
Міс В'язниця (фото з mishayz.mypage.ru)

2. «Пан Красень», традиційно проводиться у Венесуелі, в Каракасі. Учасників цього конкурсу оцінюють в категоріях презентації, виходу в спортивному одязі та в купальнику.

3. У Венесуелі проводиться ще один оригінальний конкурс для ляльки Барбі. Конкурсанти всіляко прикрашають своїх ляльок, роблячи їм неординарний макіяж, нові зачіски, підбираючи взуття та різноманітні аксесуари. Кожна лялька має своє ім'я та професію.

4. «Міс Jumbo». У Таїланді проводиться конкурс, покликаний привернути увагу до проблеми вимирання слонів. Учасницями конкурсу стають жінки, які відповідають характеристикам слона: вони поєднують в собі надмірну вагу, елегантність та великі розміри. До конкурсу допускаються учасниці, вага яких перевищує 90 кг.

5. «Міс В'язниця» традиційно проводиться у Бразилії. Цей конкурс є завершальним етапом заходів, які проводяться протягом кількох місяців серед ув'язнених з 10 в'язниць країни. Жінки зізнаються, що конкурс суттєво скрашує їхнє незавидне становище.

6. «Miss'd Америки», Атлантик-Сіті, Нью-Джерсі. Цей конкурс спершу був створений як пародія на всесвітньо відомий конкурс «Міс Америка». В ньому беруть участь красені-трансвестити.

7. Конкурс «Міс Вагітна» традиційно проходить у Китаї. Проводять його 1 червня, в День захисту дітей, за підтримки місцевого уряду провінції Шаньсі. У 2009 році в конкурсі взяли участь 100 жінок.

8. «Міс Повна і Красива» (Ізраїль). Учасницями конкурсу можуть стати жінки вагою понад 90 кг. Учасниці закликають любити себе такими, якими вони є, не звертаючи увагу на загальноприйняті правила краси. Переможницею 2011 року стала Таня Вайман.

9. «Краса в погонах» (Росія). Цей конкурс покликаний залучити більше жінок до лав російської армії. Конкурсантки змагаються в співі, приготуванні їжі, бальних танцях та в умінні поводитися зі зброєю.

10. «Міс протипіхотна міна». Цей незвичайний конкурс проводився в 2008 році в Анголі. В ньому брали участь жінки, поранені внаслідок вибуху протипіхотної міни. Мета цього заходу - розповісти суспільству про проблеми, з якими стикаються жертви, що вижили після підриву на міні.

Джерело: http://votrube.ru/

Інші новини розділу