В Кореї відбудеться "брудний" фестиваль Автор: Вікторія · Опубліковано: 25.06.2009 16:52 · Розділ: Цікаві факти

Фестиваль морської грязі, який пройде з 11 по 19 липня на пляжі Течхон в місті Порен, що в Кореї, є безперечно одним з найпопулярніших заходів серед іноземців. Привертаючи щороку близько 80 тисяч відвідувачів зі всього світу, літній фестиваль отримав визнання Міністерства культури і туризму, а поренські грязі, що характеризуються високим вмістом мінералів та інших поживних речовин, є особливо корисними для шкіри.

Гості фестивалю зможуть взяти участь не тільки у веселих грязьових іграх, але також в різних програмах по догляду за шкірою. У спеціально підготовлених масажних кімнатах можна буде зробити грязьовий масаж (протягом всього фестивалю для іноземців діятиме знижка 30%).

Фото взяте з сайту allaboutbobbimillermoro.wordpress.com
Фото взяте з сайту allaboutbobbimillermoro.wordpress.com

Крім того, на одній з площ міста буде встановлено тунель протяжністю 25 м, всередині якого йтиме грязьовий дощ, де всі охочі зможуть прийняти душ з корисної морської грязі. Тут також можна буде побачити водоспад з морської грязі, спадаючої з 5-метрової висоти, і басейн з грязьовими гірками. А любителі екстріму зможуть покататися на спеціальних лижах вздовж берегової лінії, прийняти участь в 10-кілометровому марафоні з перешкодами та інших захоплюючих розвагах. І на завершення, гості будуть мати можливість взяти участь у виготовленні посуду з глини чи зліпити фігурки головних персонажів фестивалю.

Джерело visitkorea.or.


Інші новини розділу