Син Сильвестра Сталоне загинув через наркотики Автор: lesya · Опубліковано: 17.07.2012 14:10 · Розділ: Суспільство

Цими днями у Лос-Анджелесі завершився розтин тіла Сейджа Сталлоне, 36-річного сина знаменитого голлівудського актора Сильвестра Сталлоне. Нагадаємо, його знайшли у нього вдома мертвим 13 липня цього року.

Результати експертизи будуть оприлюднені приблизно через 4-6 тижнів: для встановлення причини смерті Сталлоне-молодшого медики змушені провести додаткові токсикологічні дослідження.

Сейдж був явно не в собі (фото з runyweb.com)
Сейдж був явно не в собі (фото з runyweb.com)

А в той час друзі Сталлоне-молодшого висувають дві версії трагедії. Згідно з однією з них, Сейдж був виключно позитивною особистістю. Натомість інші спростовують ці дані. Так, адвокат і друг Сейджа Джордж Браунштайн наполягає на тому, що Сталлоне ніколи не вживав алкогольних напоїв та наркотиків, мав намір найближчим часом одружитися та й взагалі за 17 годин до смерті виклав на Facebook свою фотографію з дому. Іншої думки дотримується редактор журналу Girls and Corpses Роберт Райн, який розповів, що Сейдж Сталлоне останнім часом був явно не в собі.

Так, на сторінках журналу з’явилася фотосесія з Сейджом, зроблена у нього вдома в травні цього року. Працюючи над знімками, співробітники видання навідалися до Сталлоне додому. Роберт і Сейдж були добре знайомі - звідси і така довірливість в роботі. За словами Роберта, коли він прийшов робити знімки для фотосесії, Сейдж відчинив йому двері лише через 45 хвилин та явно перебував під впливом якихось наркотичних препаратів: його мова була плутаною, він бурмотів слова собі під ніс.

Сейдж поговорив з Робертом всього декілька хвилин і пішов. Райн говорить, що його поведінка нагадувала поведінку Оззі Осборна. А під час фотосесії Сейдж взяв до рук свою камеру - Роберт напружився, оскільки тут у справу вступав закон про авторське право. Однак хвилювався він дарма: Сталоне-молодший забув зняти кришку з об'єктива!

Описуючи помешкання Сейджа, Райн вживав словосполучення на кшталт «справжній бардак». До речі, його свідчення повністю збігаються з тим, що виявили поліцейські в день смерті Сейджа.

"Найбільше турбує те, що оточуючі в один голос твердять, що для смерті не було ніяких сигналів. Та я зміг помітити ці сигнали. І коли всі, хто робив фотосесію, почули новину про Сейджа, чомусь ніхто не здивувався", - говорить Райн. Знову ж таки, ці слова збігаються з рапортом поліції, згідно з яким сусіди Сейджа виглядали шокованими, однак не здивованими, коли дізналися про його смерть.

Джерело: http://newsme.com.ua

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.