11 несподіваних фактів про жінок Автор: lesya · Опубліковано: 17.07.2012 11:02 · Розділ: Психологія

Не раз чоловіки намагаються розгадати таємницю жіночої душі, але їм це рідко вдається. І не тому, що вони недалекі та занадто приземлені, а тому, що іноді самі жінки не в силах зрозуміти деякі свої вчинки та помисли. І ось спеціалісти вирішили прийти на допомогу сильній половині людства, склавши список з одинадцяти несподіваних фактів про жінок.

1. Виявляється, жіноча інтуїція існує в реальності. Так, жінка справді може відчути, чому чоловік на мить затнувся, перш ніж відповісти на запитання про те, як поживає секретарка шефа. Вихід один - ніколи не брехати.

2. Психологи твердять, що кожна дівчина з якихось причин переконана, що всі її колишні бойфренди, як і раніше, сподіваються, що одного разу вона до них повернеться, віддано чекаючи цього щасливого моменту.

3. Коли жінка розпочинає бесіду словами "Ти насправді дуже хороший чоловік..." – ви можете сміливо збирати речі.

4. Кожній дівчині більше сподобається лагідне "єнотик", ніж такі звичні "малюк" чи "зайчик". Так, за словами спеціалістів, чим екстравагантніше прізвисько, тим менше шансів, що чоловік адресував його іншій жінці.

5. Жінки не люблять свекрух. Вони хотіли б проводити свята у своїх матерів, і ніяк не можуть зрозуміти, чому чоловіки не розділяють їхньої любові до їхньої сім'ї.

6. Якщо жінка несподівано зацікавиться ім'ям вашого улюбленого футболіста – не радійте передчасно. Це зовсім не через раптовий інтерес до спорту. Насправді таким способом жінка намагається підібрати пароль до вашої пошти.

7. На початку взаємин жінки завжди трішки фліртують з друзями і колегами своїх обранців, щоб у тих були всі підстави сказати чоловікові: "Хороший екземпляр, бери, не задумуйся!"

8. Фахівці неодноразово переконалися, що на першому побаченні жінка готова закрити очі на нестачу грошей чи ваш трішки неохайний вигляд, але дівчина ніколи не зможе пробачити нудьгу і відсутність у чоловіка буйної уяви.

9. Насправді жінка нічого поганого не бачать у сексі на першому побаченні, особливо, з чоловіком, який їй сподобався. Однак займатися ним все одно не будуть.

10. Дівчата надзвичайно цінують пам'ятні дати, про що не слід забувати чоловікам.

11. Жінка весь час оцінює свого обранця. І здатна вмить розчаруватися, якщо одного разу чоловік раптом не виправдає її уявлень про мужність. Приміром, одна жінка розповіла експертам свою історію: її осінило, що вона не буде спати з цим чоловіком, коли він підвозив її до дому. "Водіння - це про силу та контроль, - говорить представниця прекрасної статі. - А він вів машину якось сопливо".

Джерело: http://mainfun.ru

Інші новини розділу