Китаянки на пляжі носять маски для боротьби зі зморшками Автор: lesya · Опубліковано: 14.07.2012 15:03 · Розділ: Події у світі

Китайці вже встигли прославитися своєю сумнівною винахідливістю на увесь світ. Чого варті лише їхні знамениті «бренди» та інша продукція, яка вже одним лише написом «MADE IN CHINA» викликає щонайменше роздратування.

І ось нещодавно список китайських «винаходів» поповнився ще одним творінням. Так, жінки в Китаї придумали досить-таки незвичний спосіб для боротьби зі зморшками - на пляжі вони одягають на обличчя спеціально створені нейлонові маски.

Китаянки в масках (фото з skuky.net)
Китаянки в масках (фото з skuky.net)

Так, цими днями на піщаному пляжі в Циндао, розташованому в північно-східній китайській провінції Шаньдун, жінки середнього віку викликали здивування в оточуючих. Жінки були одягнені у звичайні купальники, але на їхніх обличчях «красувалися» моторошні маски, які надзвичайно нагадують арсенал грабіжників.

Виявляється, спеціальний аксесуар, який врятує від безжальних променів палючого сонця, був винайдений ще сім років тому. Створили його з метою допомагати зберігати пружність та молодість шкіри обличчя, вберігаючи її від впливу шкідливих сонячних променів під час перебування на пляжі. Інакше кажучи, маска призначена для боротьби зі зморшками.

Та попри це різнокольорові нейлонові маски надійшли у масове виробництво зовсім недавно, і китаянки, бажаючи зберегти шкіру обличчя максимально довго молодою та свіжою, почали скуповувати цей дивний товар.

Окрім того, маски користуються популярністю серед тих жінок, які не люблять користуватися сонцезахисним кремом або іншим косметичним засобом, який блокує сонячні промені різної довжини UVA та UVB.

За словами спеціалістів, вплив сонячних променів на шкіру обличчя є надзвичайно шкідливим. І хоча промені сонця сприяють накопиченню вітамінів у шкірі, тривале перебування на сонці може нам значно зашкодити. Ультрафіолетове випромінювання провокує виникнення у сполучних тканинах спеціальних біохімічних процесів, які сприяють вивільненню вільних радикалів та ензимів, що у свою чергу атакують колагенові і еластичні волокна, руйнуючи їх. Внаслідок руйнування цих волокон слабшає еластичність шкіри та її здатність зберігати вологу.

Джерело: http://skuky.net

Інші новини розділу