У США пройде перший котячий кінофестиваль Автор: lesya · Опубліковано: 14.07.2012 01:46 · Розділ: Події у світі

Незабаром в місті Міннеаполіс американського штату Міннесота відбудеться перший кінофестиваль, під час якого демонструватимуть виключно відеоролики за участю кішок. Всі кліпи для фестивалю, який отримав назву Internet Cat Video Film Festival, братимуть з відкритого доступу в Інтернеті. Проведення заходу заплановане на 30 серпня.

За словами організатора фестивалю Кеті Кзарнікі Хілл, цей показ стане свого роду експериментом, участь в якому візьмуть як любителі кішок, так і ті, хто кішок недолюблює. На думку представників оргкомітету, спостерігати за публікою, яка дивиться котяче відео, буде надзвичайно цікаво.

Основна особливість фестивалю криється в масовості заходу: зазвичай Інтернет-користувачі переглядають ролики про котів на самоті, а кінопоказ дасть їм унікальну можливість зібратися разом та не лише повеселитися, але й обговорити побачене.

Котячий кінофестиваль триватиме від 45 хвилин до однієї години - цього часу вистачить цілком, адже зазвичай тривалість Інтернет-роликів про кішок не перевищує кількох хвилин.

За словами організаторів, відбір відео для фестивалю розпочався 9 липня та триватиме до 30 липня. Протягом всього цього періоду всі бажаючі можуть надсилати ролики на перегляд комісії, яка повинна прийняти рішення про допуск цих відео до фестивалю.

До речі, не лише у США дбають про братів наших менших – в одному бразильському місті цими днями взагалі відкрили готель для побачень собак. Готель відкриють у місті Бело-Орізонте. Номер для собак обставлять дзеркалом у вигляді серця (його приладнають на стелі), червоними подушками на підлозі. Для створення романтичної атмосфери у номері буде приглушене освітлення. Власникам закоханої пари доведеться заплатити до 50 доларів на день.

Авторами цього проекту є Фабіано Лурдес та його сестра Даніела, які вирішили створити такий готель у зв’язку з тим, що багато мешканців Бразилії винаймають для любовних побачень собак номери в мотелях з погодинною оплатою. Всього на проект пішло близько мільйона доларів.

Персонал готелю налічуватиме 60 осіб, включаючи ветеринарів та біологів. В готелі також відкриється магазин, у якому можна буде придбати розкішні аксесуари для собак, приміром, нашийник з кристалами Swarovski, який коштуватиме близько тисячі доларів. Чотириногі постояльці матимуть можливість скористатися послугами фітнес-центру. Окрім того, в готелі буде приміщення, де собаки зможуть відзначити свій день народження.

Джерело: http://www.novosti.travel/

Інші новини розділу