Топ-5 найбезглуздіших пограбувань Автор: lesya · Опубліковано: 13.07.2012 19:14 · Розділ: Кримінал

Експерти кримінального світу вирішили скласти список найбезглуздіших та найбільш кумедних пограбувань.

На першому місці опинилася історія 32-річного чоловіка, який вирішив пограбувати салон краси. Увірвавшись усередину, чоловік натрапив на власницю салону, яка закінчувала курси самозахисту. В результаті грабіжника зловили, надівши на нього наручники, призначені для садо-мазохістського сексу. Власниця вирішила не звертатися в поліцію, а скористатися послугами чоловіка. Вона нагодувала його віагрою і понеслася. Чоловіка забрали в лікарню з підозрою на серцеву недостатність. В результаті до в’язниці потрапили двоє: чоловік за спробу пограбування, а дівчина - за зґвалтування.

Друге місце розділили між собою троє грабіжників, які успішно завершили свою справу. Однак через дві години один з них повернувся, щоб запросити жертву на вечерю. Стефона Беннета, якому виповнилося 20 років, спіймала поліція, яку викликала жінка. Потерпіла одразу впізнала грабіжника і викликала працівників правоохоронних органів.

Третіми стали хлопці, які вирішили намалювати на обличчі маски грабіжників звичайнісіньким чорним маркером. Грабіжників-невдах спіймали через декілька годин - ідіотські розводи на обличчі не відтиралися ні спиртом, ні водою, а сховатися з такою особливою прикметою на обличчі було неможливо.

Грабіжники намалювали маски маркером
Грабіжники намалювали маски маркером

Грабіжникам варто знати, що ні в якому разі не можна залишати на тілі видимих доказів. Цього не знав один інтелектуал, який витатуював на шиї дату народження та власне ім'я. Після цього хлопець вирішив розпочати кар'єру автомобільного злодія. Власник одного авто встановив усередині салону камеру спостереження, яка й зафіксувала молодика з написом "Evans 19.9.87". Поліцейські спіймали молодика без особливих зусиль - Евансу дали сім місяців ув’язнення.

І замикає список найкумедніших грабіжників 48-річний Джозеф Гетц, який завітав у відділення одного з банків майже одразу ж після його відкриття. Гетц почав погрожувати зброєю всім присутнім, вимагаючи грошей у касира. Однак касир зазначив, що готівки в банку немає. І Гетц не втік, як би цього можна було очікувати, а почав писати офіційну скаргу керівництву банку. За цей час хтось із клієнтів банку викликав поліцію, і невдалого грабіжника впіймали недалеко від відділення.

Джерело: http://mainfun.ru/news/

Інші новини розділу