Шеф-кухар McDonald's розсекретив рецепт «спеціального соусу» Автор: lesya · Опубліковано: 13.07.2012 12:38 · Розділ: Події у світі

Цими днями шеф-кухар McDonald's Ден Кудрі відкрив рецепт так званого «спеціального соусу» - заправки, яку традиційно використовують для приготування одного з найзнаменитіших бургерів мережі ресторанів швидкого харчування - «Біг Мака». Поетапну інструкцію для приготування саме «Біг Мака» та фірмового соусу співробітники компанії записали на відео та представили в рамках кампанії з розсекречення різноманітних кулінарних хитрощів, які використовуються мережею McDonald's.

У короткому відеоролику Кудрі розповів, що всі без винятку продукти для «Біг Мака» та спеціального соусу можна придбати в звичайному продуктовому магазині. Так, для того, щоб приготувати заправку в себе вдома, за словами шеф-кухаря,вам знадобляться майонез, огірки в солодкому маринаді (спеціально замариновані огірки, які, як правило, використовуються для приготування хот-догів та бургерів), гірчиця, цибульний та часниковий порошок, білий винний оцет і, нарешті, трішки паприки.

Розсекречено рецепт спеціального соусу (фото з liveinternet.ru)
Розсекречено рецепт спеціального соусу (фото з liveinternet.ru)

Щоправда, в яких саме пропорціях потрібно класти всі перелічені продукти, Кудрі не розповів. Однак у ролику він наочно продемонстрував, скільки цих інгредієнтів знадобиться для приготування соусу на один «Біг Мак». При цьому кухар підкреслив, що ніякого особливого чи, як його звикли називати, «секретного» інгредієнта в соусі немає.

До речі, формулювання «спеціальний соус» вперше використали у 1974 році - тоді у США в ефірі з’явилася реклама McDonald's, у якій перераховувалися продукти, що входять до складу «Біг Мака». В російській версії реклами, яка вийшла на екрани набагато пізніше, «спеціальний соус» також згадувався.

Компанія McDonald's протягом тривалого часу не розкривала рецепт соусу, в результаті чого багато любителів бургерів намагалися приготувати його самостійно. На кулінарних сайтах час від часу з’являлися різноманітні рецепти, які, за твердженням їхніх авторів, розкривають секрет смаку «того самого» соусу. І лише тепер керівництво McDonald's вирішило розповісти шанувальникам «Біг Маків», що ж, власне, входить до складу «спеціального соусу».

У даному контексті нагадаємо, що взимку минулого року в ЗМІ з’явилася інформація про те, що вдалося розгадати рецепт знаменитої газованої води Coca-Cola. Щоправда, представники компанії-виробника напою цю новину ніяк не прокоментували.

Джерело: http://news.rambler.ru

Інші новини розділу