Топ-5 найбільш дивних місць світу, де є Wi-Fi Автор: lesya · Опубліковано: 13.07.2012 09:52 · Розділ: Нові технології

Сьогодні існують країни, у яких бездротове покриття працює навіть в лісах. Однак в деяких містах хот-споти встановлені в найнесподіваніших місцях. І ось нещодавно співробітники порталу Travel.ru вирішили скласти рейтинг п'яти найбільш дивних місць доступу до Інтернету.

Перше місце в цьому списку дісталося кладовищу Oak Grove, що знаходиться в місті Падьюка (Paducah), розташованому в американському штаті Кентуккі. Населення міста налічує 25 000 мешканців. За словами представників компанії, яка змонтувала хот-спот, все це було зроблено виключно для зручності відвідувачів. Справа в тому, що на кладовищі покояться вчені-медики світової величини, а можливість підключитися до Інтернету дозволяє в разі потреби відшукати необхідну інформацію про них.

На другому місці рейтингу опинився Еверест. Шведська телефонна компанія обладнала одразу декілька Wi-Fi-передавачів на найвищій горі Землі. За окремими даними, максимальна висота розміщення хот-спота становить 5200 метрів.

Третє місце дісталося Північному полюсу. Так, починаючи з 2005 року крайня північна точка планети має свою власну бездротову мережу - два співробітники московського офісу Intel обладнали приймачем дрейфуючий табір "Барнео".

Окрім того, на сьогоднішній день на завершальній стадії розробки знаходяться технології для створення бездротових мереж в пустелі - за допомогою спеціальних приймачів, які працюватимуть на сонячних батареях. Встановлення таких мереж стане в нагоді археологам.

Окрім того, сьогодні фахівці активно працюють над забезпеченням підключення до Мережі на борту космічного корабля – все це робиться з розрахунком на розвиток космічного туризму в найближчі роки. Користування Інтернетом входитиме у вартість квитка, яка складе $ 200 000.

І якщо в одних місцях Wi-Fi розповсюджують, то в інших його намагаються заборонити. Так, нещодавно спеціалісти заявили, що мережі Wi-Fi шкідливі для розвитку дітей та підлітків. Інформація про це прозвучало на щорічному засіданні науково-консультативного комітету Міжнародного проекту з електромагнітним полям, проведеному під егідою Всесвітньої організації охорони здоров'я. У даному контексті спеціалісти рекомендують утриматися від використання системи бездротового доступу до Інтернету Wi-Fi насамперед у навчальних закладах для дітей.

Справа в тому, що Wi-Fi негативно впливає на розвиток центральної нервової системи дітей. Причина цьому - електромагнітне випромінювання, яке створює додаткове навантаження на ще не надто міцний організм дитини.

Джерело: http://www.topnews.ru/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.