Туристам заборонили палити і цілуватися Автор: lesya · Опубліковано: 12.07.2012 21:38 · Розділ: Події у світі

Європейцям іноді буває важко зрозуміти культурні особливості інших народностей, їхні традиції, вірування тощо. Ті речі, які здаються нам звичними і буденними, і які не викликають у нас ні подиву, ні якихось особливих емоцій, представникам інших культур можуть видатися непристойними та огидними. І навпаки. І особливо варто звернути увагу на такі відмінності тоді, коли ви зібралися у відпустку за кордон. Це стосується в першу чергу країн, у яких основною релігією є іслам, - там навряд чи особливо зрадіють всьому, що так чи інакше суперечить їхнім одвічним принципам…

І така доволі демократична у цьому плані країна, як ОАЕ, не стала тут винятком. Цими днями поліція Абу-Дабі видала новий звід правил поведінки для туристів. Іноземцям тепер забороняється робити практично все, заради чого вони приїжджають на курорт.

Окрім цілком очевидних заборон, таких як проституція, водіння автомобіля в нетверезому стані чи вживання наркотиків, які діють в більшості країн світу, в Об’єднаних Арабських Еміратах також опинився поза законом публічний прояв почуттів, носіння відкритого одягу, паління, недотримання посту під час священного місяця Рамадану.

Повідомляється, що правила вийдуть на 11 мовах, щоб мандрівники з усіх частин світу мали можливість дізнатися, як правильно себе поводити. Правила видані англійською, російською, китайською, французькою, німецькою, японською, італійською, корейською, іспанською, мовою хінді, урду та арабською мовами.

"Досконале знання законів та правил допоможе туристам отримати набагато більше позитивних емоцій від перебування в нашій країні", - заявив з цього приводу заступник генерального директора з оперативної роботи штаб-квартири поліції Омар аль-Мехейрі.

Зауважимо також, що уряд Об'єднаних Арабських Еміратів вже давно веде активну боротьбу за чистоту моралі. Система штрафів, яка на сьогоднішній день функціонує в країні, може вразити нашу уяву. Лише в Дубаї за минулий рік поліція оштрафувала більше двох тисяч іноземних туристів. За статистикою, в більшості випадків іноземців штрафують за фотографування на пляжах жінок без їхнього відома, непристойну поведінку, пристрасні поцілунки на вулицях, а також за надто відверті купальні костюми, до яких, в принципі, можна зарахувати будь-які стрінги.

Джерело: http://www.utro.ru/ar

Інші новини розділу