Китайці представили BRICK - перший у світі прозорий телефон Автор: lesya · Опубліковано: 12.07.2012 18:51 · Розділ: Нові технології

Постійні користувачі Інтернету знають, що на сьогоднішній день дуже популярною та модною темою є банери реклами телефонів та комп’ютерів з прозорим дисплеєм, яка з'явилася в світовій мережі вже досить-таки давно.

За словами експертів, такий вид дизайну є досить спірним, ну а концепти, пропоновані в Мережі дизайнерами, - занадто вигадливі та футуристичні. Та попри все це концепти телефонів з прозорими дисплеями до цього часу знаходять своїх прихильників, яким до душі симпатичні та оригінальні дизайни.

BRICK виконуватиме функції перекладача (фото з http://www.ferra.ru)
BRICK виконуватиме функції перекладача (фото з http://www.ferra.ru)

Та зовсім недавно Інтернет-громадськість сколихнула цікава новина – в Мережі з’явилася інформація про практично готовий концепт смартфона з прозорим екраном, який має до того ж непоганий дизайн. Прототип цього дива техніки отримав назву BRICK. Авторами даного концепту стали китайські дизайнери Шаоченг Хуань (Shaocheng Huang) і Юінь Хуань (Yuyin Huang).

За словами винахідників, їхній телефон буде оснащений повністю прозорим скляним дисплеєм. Розробники коротко ознайомили публіку з переліком функцій, які виконуватиме цей девайс. Китайські дизайнери розповіли, що створений ними пристрій, окрім звичних функцій телефону, виконуватиме функції відеокамери, сканера та збільшувального скла. Повідомляється, що до моменту релізу пристрій отримає і зовсім приголомшуючий функціонал.

Смартфон BRICK подарує своєму власнику унікальну можливість перекладу практично будь-якого тексту – для цього вистачить навести пристрій на ту частину тексту, яка потребує перекладу, і BRICK за лічені секунди перекладе написане на потрібну мову. Окрім того, розмір дисплея розробленого китайцями апарата не матиме ніякого значення, оскільки BRICK зможе підключатися за допомогою технологій бездротового зв'язку до будь-яких телевізійних панелей чи дисплеїв, які передбачають таку можливість. Фактично, телефон представляє собою прозорий дисплей, обрамлений тонкою металевою рамкою.

Щоправда, всю апаратну начинку цього телефону слід буде вмістити в досить тонкій рамці (якщо до моменту виходу телефону, звичайно, не створять прозорі транзистори та акумулятори), однак, за словами експертів, якщо врахувати сучасні темпи розвитку мікроелектроніки, то нічого такого вже надто фантастичного в цій ідеї немає.

Джерело: http://infuture.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.