Телеведучий BBC став експонатом музею Автор: lesya · Опубліковано: 12.07.2012 10:31 · Розділ: Наука

Нещодавно популярний британський журналіст Майкл Мослі провів досить-таки незвичний експеримент, використавши у ньому власне тіло: експериментатор наочно показав свої нутрощі в науковому музеї в Лондоні.

Так, ведучий телеканалу BBC провів цілий день в якості експоната відділу анатомії людини, демонструючи роботу власних травних органів.

Напередодні цієї неординарної події британець випив 4 літри проносного засобу – йому необхідно було повністю очистити внутрішній простір свого організму. Далі він на очах у сотень глядачів проковтнув крихітну камеру, заховану в спеціальну капсулу.

Зображення зсередини репортера передавалося на спеціальний екран, отож кожен бажаючий міг вивчити будову людини в режимі онлайн.Відзняте відео Мослі планує продемонструвати в рамках циклу передач про загадки людського організму на телеканалі BBC.

Більше того, Мослі, який спеціалізується на передачах подібного роду, в минулому році навіть випустив власний міні-серіал, у якому за допомогою сучасних графічних технологій розповів глядачам про таємниці людського тіла.

До речі, це вже не перший випадок, коли знаменитості стають експонатами музею. Щоправда, не завжди вони керуються такими серйозними мотивами, як Мослі.

Трохи раніше Олімпійський чемпіон 2008 року Кармело Ентоні вирішив розіграти відвідувачів Музею мадам Тюссо у Нью-Йорку, зображуючи свою власну воскову фігуру.

Так, гравець команди «Нью-Йорк Нікс» та національної збірної США з баскетболу на ім’я Кармело Ентоні вирішив взяти участь у надзвичайно оригінальному розіграші, поставши перед відвідувачами Музею мадам Тюссо у вигляді своєї власної воскової статуї.

Кармело, одягнений у форму членів своєї команди, стояв нерухомо до тих пір, поки його «копія» не привернула увагу глядачів.

Після цього Ентоні непомітно для інших змінював позу, що викликало подив та шок у глядачів, які стояли поруч.

«Насправді мені було дуже непросто, - поділився своїми враженнями спортсмен після закінчення акції. - Основні труднощі були зумовлені тим, що мені доводилося протягом певного часу стояти нерухомо на одному і тому ж місці.

Цей оригінальний захід було приурочено до встановлення в нью-йоркській філії Музею мадам Тюссо справжньої воскової фігури Кармело. Сам баскетболіст зображував свою воскову копію протягом трьох годин.

Зауважимо також, що Ентоні є одним з найпопулярніших баскетболістів NBA. Протягом своєї 10-річної кар'єри Кармело чотири рази брав участь у матчі всіх зірок Національної баскетбольної асоціації, а також тричі потрапляв у символічну збірну кращих спортсменів ліги.

Більше того, Ентоні неодноразово виступав за національну команду США, а в 2008 році він став золотим призером Олімпійських ігор у Пекіні.

Джерело: http://lifenews.ru

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.