Британці підрахували, скільки одягу потрібно жінці для тижневої відпустки Автор: lesya · Опубліковано: 12.07.2012 02:04 · Розділ: Суспільство

Нещодавно британські фахівці провели опитування, в результаті якого з’ясували, скільки одягу потрібно жінці для тижневої відпустки. В опитуванні взяли участь дві тисячі жінок різного віку. Респондентки зізналися, що, перебуваючи на відпочинку, вони змінюють свої туалети близько чотирьох разів на день. При цьому 10 відсотків жінок переодягаються по сім разів на добу.

Так, у валізі середньостатистичної жінки, яка вирушає на відпочинок за кордон, ви обов’язково знайдете чотири сукні, шість майок та чотири пари шортів або спідниць.

Не беріть з собою багато одягу (фото з ishopping.com.ua)
Не беріть з собою багато одягу (фото з ishopping.com.ua)

Британські фахівці, таким чином, нарешті знайшли пояснення для всіх чоловіків, які коли-небудь замислювалися над тим, чому жіночий чемодан завжди набагато більший та важчий від чоловічого. Вся справа в тому, що для тижневої відпустки жінці необхідно в середньому 28 нарядів, пише The Daily Mail.

Водночас 80% опитаних жінок розповіли, що за сім днів відпустки не встигли одягти всього, що привезли з собою. А кожна двадцята жінка зізналася, що переодягається по декілька разів на день лише для того, щоб забруднити весь привезений із собою одяг.

При цьому представники компанії F & F, на замовлення якої і проводилося дослідження, поспішили виправдати представниць слабкої статі: те розмаїття предметів гардеробу, яке вони беруть із собою у відпустку, передбачає всі види активності, якими тільки можна зайнятися під час подорожі.

"На відміну від звичайного дня, для якого вистачить лише робочого одягу або вбрання для походу в магазин, один день відпустки може складатися з кількох різних видів діяльності, - говорить Бернадетт Люшер з F & F. – Кожен з цих видів вимагає різного вбрання: бікіні для басейну, шортів для прогулянок по магазинах та шикарних максі-суконь для вечері в ресторані".

"Все це може перетворитися у справжнісінький кошмар, особливо якщо ви подорожуєте літаком, де можна пронести лише певну кількість багажу", - зауважує жінка.

Окрім того, в результаті проведеної роботи дослідники виявили, що саме беруть із собою в поїздку представниці прекрасної статі. Окрім суконь, майок та спідниць, про які йшлося вище, у валізі жінки можна знайти дві пари брюк або джинсів, три бікіні чи купальники, три пари шльопанців або сандалій та дві інші пари взуття. І ще два предмети гардеробу жінки придбають вже на відпочинку.

"Вся хитрість криється в тому, щоб спланувати ваш гардероб, а не просто закидати валізу різними речами, - радить Люшер. – Візьміть кілька базових речей та аксесуари до них – так ви зможете отримати декілька різних нарядів, не заповнюючи до верху валізу".

Джерело: http://www.newsru.com

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.