У США виявили рибу з "людськими" зубами, яка відкушує чоловікам статеві органи Автор: lesya · Опубліковано: 11.07.2012 23:26 · Розділ: Природа

Нещодавно в озері Лу Ігер, розташованому в американському штаті Іллінойс, виявили нового небезпечного мешканця – рибу Паку, хижака з витонченими уподобаннями в полюванні. В результаті цього купатися в озері тимчасово заборонили.

Цей хижак і справді небезпечний. За даними GlobalScience.ru, минулого року риба Паку напала на двох рибалок в Папуа-Новій Гвінеї, відкусивши їм статеві органи, в результаті чого обидва померли від значної втрати крові.

Що ж стосується виявленої на території США риби, то спершу її прийняли за піранью, однак після того, як одному з відпочиваючих вдалося спіймати хижака, представники Департаменту природних ресурсів Іллінойсу підтвердили, що мова йде про Паку. Очевидно, рибу запустили в озеро незаконно.

І хоча Паку належить до того ж сімейства, що й піранья, яка славиться своїми гострими зубами, вона відрізняється наявністю широких міцних зубів, схожих з людськими.

При цьому маса тіла Паку може досягати 30 кілограмів. В основному ці риби харчуються горіхами, листям, водною рослинністю і равликами.

Риба Паку може відкусити чоловічу гордість (фото з сайту http://neytomimii.livejournal.com/)
Риба Паку може відкусити чоловічу гордість (фото з сайту http://neytomimii.livejournal.com/)

Минулого року британський рибалка Джеремі Уейд розповів про свою подорож в Папуа-Нову Гвінею, яку він скоїв з метою полювання на "річкове чудовисько", що нападало на місцевих рибалок, знаходило в них яєчка, відкушувало їх та залишало спливати кров'ю до настання смерті.

"Мені розповідали історію двох рибалок з Папуа-Нової Гвінеї, які, перебуваючи у воді, були кастровані незрозумілим чином, - розповів Уейд у британській телепередачі "Річкове чудовисько". - Кровотеча була настільки сильною, що обидва рибалки померли. Місцеві мешканці розповіли, що укус нагадував людський. Вони не могли зрозуміти, що трапилося".

"Все було настільки загадковим, що ми розставили сіті і з нетерпінням чекали зустрічі з цим чудовиськом. Ним виявилася риба, зуби якої були надзвичайно схожими на людські".

Рибу Паку, батьківщиною якої є Амазонка, завезли в Папуа-Нову Гвінею для збільшення рибних запасів. Її довжина може сягати 60 сантиметрів, хоча в середньому коливається в межах 30-40 см.

У даному контексті адміністрація південних регіонів Китаю, стривожена розповсюдженням виду, пообіцяла премію в розмірі 129 євро за знищення кожної особини південноамериканської піраньї, які стали мешкати в місцевих водоймах.

Джерело: http://www.newsru.co.il/

Інші новини розділу