Для того, щоб закохатися, поводьтеся так, ніби вже закохалися Автор: lesya · Опубліковано: 11.07.2012 21:18 · Розділ: Психологія

Якщо ви втомилися від нудного та сірого життя, і вам набридла самотність, вихід є: спеціалісти радять вам закохатися… Так-так, якою б дивною не здавалася така порада, це можливо, варто лише прикинутися. В кінцевому результаті почуття стане щирим.

Психолог Річард Вайзман впевнений: певна поведінка здатна ініціювати емоції, як і самі емоції ініціюють поведінку. Тому шлюби за розрахунком можуть бути не таким уже й поганим варіантом.

Закохуйтесь обдумано (фото з rirl.ru)
Закохуйтесь обдумано (фото з rirl.ru)

Для перевірки своєї теорії професор Вайзман провів експеримент. В основу експерименту ліг так званий "спід дейтінг" - система знайомства з безліччю людей за один вечір. Деяких учасників експерименту просили поводитися так, ніби вони вже закохалися в іншу людину (приміром, триматися за руки, перешіптуватися, дивитися одне одному в очі тощо).

На другому етапі дослідження випробовуваних запитували про почуття, які їм довелося відчути. І виявилося, що 45% тих учасників експерименту, які повинні були вдавати закоханих, хотіли зустрітися знову. Серед решти піддослідних цей показник склав всього 20%. У даному контексті професор Вайзман прокоментував отримані результати: "Саме дії є найбільш швидким, простим і ефективним способом, який дозволяє змінити образ мислення та почуття".

А в результаті незалежного дослідження, проведеного раніше доктором Робертом Епштейном, виявилося, що шлюби по розрахунку або пари, утворені зусиллями батьків чи свах, з часом дедалі більше міцніють, а партнери відчувають все більшу любов одне до одного. У звичайному ж шлюбі, навпаки, зв'язок між подружжям стає вдвічі слабшим, в результаті чого і почуття любові слабшає на 50% за якихось 18 місяців подружнього життя.

Окрім того, спеціалісти переконують, що наші емоції керуються нашим мозком, і почуття кохання тут не є винятком. Тому для того, щоб закохатися, потрібно зробити декілька нескладних кроків, і ви незчуєтеся, як у ваше життя увірветься пристрасне і шалене почуття. По-перше, фахівці твердять, що для того, щоб закохатися, ви повинні часто бачитися зі своїм партнером, оскільки любов – це частково звичка. По-друге, люди, як правило, закохуються в стані емоційної вразливості, коли нам необхідно, щоб хтось був поряд. Ну й, нарешті, по-третє, наш організм здатен ототожнювати поняття «стрес» і «кохання». Виною цьому адреналін. При цьому стресові ситуації можуть бути найрізноманітнішими – від екстремального відпочинку до здачі екзаменів.

Джерело: http://medkarta.com/

Інші новини розділу