Мадонна очолила рейтинг найвисокооплачуваніших музикантів Автор: Вікторія · Опубліковано: 25.06.2009 10:58 · Розділ: Музика

Американська поп-співачка, Мадонна зайняла перше місце в щорічному рейтингу найбільш високооплачуваних музикантів за версією журналу Forbes. За останні 12 місяців, з червня 2008 по червень 2009 року, виконавиця спромоглася заробити 110 мільйонів доларів: у цьому їй допоміг гастрольний тур Sticky & Sweet Tour на підтримку альбому «Hard Candy».

Друге місце в списку зайняла канадська співачка Селін Діон, що заробила за рік 100 мільйонів доларів. Замикає трійку лідерів також представниця жіночої статі – Бейонсе (87 мільйонів доларів). Серед чоловіків найбільш високооплачуваним виявився Брюс Спрінгстін: турне на підтримку альбому «Working on а Dream» принесло музикантові 70 мільйонів доларів і четверте місце в рейтингу Forbes.

На п'ятому місці розташувався американський кантрі-співак Кенні Чесні (65 мільйонів доларів). Шосте місце розділили групи AC/DC, Coldplay і Rascal Flatts, що стали багатшими на 60 мільйонів доларів кожна. Також в десятку потрапили The Eagles, Тобі Кейт, Bon Jovi та Dave Matthews Band.

Як відзначає видання, не дивлячись на світову фінансову кризу сумарні доходи десяти найбільш високооплачуваних музикантів виявилися вищими ніж аналогічний показник за минулий рік (719 мільйонів доларів проти 500 мільйонів доларів).

Джерело eurosmi.ru


Інші новини розділу