Google запустив кампанію на підтримку геїв Автор: lesya · Опубліковано: 11.07.2012 16:49 · Розділ: Нові технології

Цими днями знаменита на увесь світ корпорація Google запустила кампанію під назвою "Legalise Love", що перекладається як "Легалізувати любов", яка покликана підтримати права гомосексуалістів. За даними The Washington Post, декілька днів тому на сайті Google з'явився спеціальний розділ, присвячений боротьбі за права геїв.

Про те, що компанія Google має намір запустити кампанію на підтримку одностатевих шлюбів, стало відомо ще раніше, 6 липня (сама ж кампанія стартувала 8 липня). Про це на саміті "Global LGBT Workplace", який відбувся в Лондоні, повідомив представник корпорації Марк Палмер-Еджкам (Mark Palmer-Edgecumbe).

У своїй промові Палмер-Еджком почав говорити про Сінгапур, який, за його словами, "має намір стати глобальним фінансовим центром та світовим лідером". Однак, зазначив представник компанії, державу варто поставити перед фактом, що ці титули обов’язково повинні супроводжуватися однаковим ставленням до громадян незалежно від їхньої сексуальної орієнтації (нагадаємо, що в Сінгапурі гомосексуалізм вважається незаконним).

Журналісти припустили, що кампанія Google буде спрямована на легалізацію одностатевих шлюбів.

Однак, за даними того ж The Washington Post, представники корпорації спростували цю інформацію. Натомість вони повідомили, що проект "Legalise Love" спрямований на підтримку прав геїв у тих країнах, де їхні взаємини караються законом.

На сайті компанії мова пішла про те, в яких заходах брали участь представники компанія Google та які події корпорація організовувала самостійно. Окрім того, на сторінці можна знайти посилання на сайти компаній-партнерів, які займаються темою одностатевих взаємин.

За твердженням представників корпорації, у компанії хочуть, щоб ЛГБТ- спільноти відчували себе в безпеці всюди, незалежно від того, де вони знаходяться. Окрім того, стало відомо, що в цьому році в рамках кампанії 40 співробітників Google нетрадиційної орієнтації візьмуть участь у Всесвітньому прайд-параді в Лондоні. Вони організовують "Gayglers Summit" ("Саміт геїв-" гуглерів").

У даному контексті нагадаємо також, що боротьба Google за права гомосексуалістів розпочалася ще в 2008 році. Тоді керівництво компанії виступило проти пропозиції прописати в законодавстві Каліфорнії можливість вступу в шлюб тільки чоловіка та жінки.

Джерело: http://lenta.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.