Банківський чек Мерилін Монро відроджує сумніви щодо обставин її смерті Автор: lesya · Опубліковано: 11.07.2012 14:37 · Розділ: Події у світі

Багатьом до сьогодні не дає спокою оповита таємницями смерть знаменитої Мерилін Монро. З плином часу розкриваються нові подробиці того трагічного дня, що змушує експертів уже вкотре замислитися над тим, чи справді талановита Мерилін вирішила звести рахунки з життям.

Так, за день до своєї загадкової смерті Мерилін Монро підписала чек на купівлю не дуже дорогого комода, пише Анджело Акуаро в статті, опублікованій на сторінках сайту газети La Repubblica.

У Мерилін був роман з Кеннеді (фото з ovi-moment.com.ua)
У Мерилін був роман з Кеннеді (фото з ovi-moment.com.ua)

"Півсвіту мріяло опинитися в ліжку з Мерилін Монро, а ось заповітною мрією найкрасивішої жінки світу, виходить, був звичайнісінький комод, - пише кореспондент, задаючись питанням: - Навіщо людині, яка вирішила накласти на себе руки, підписувати чек напередодні такого вирішального кроку. Невже лише для того, щоб привезти в дім дешевий предмет меблів?".

За словами автора статті, чек на купівлю комода в меблевому магазині Pilgrim у Лос-Анджелесі датований 4 серпня 1962 року, тобто актриса підписала його якраз напередодні своєї трагічної загибелі 5 серпня, коли було виявлено тіло кіно-діви. Мова йде про суму в 228 доларів. Зрозуміло, що на торгах в Heritage Foundation у Беверлі Хіллз, де виставлять ще 15 предметів, які колись належали Мерилін, початкова ціна цього комода буде набагато вищою і складе 8000 доларів. Але, за твердженням експертів, саме цей чек може стати ключем до розгадки нескінченного детектива.

А вся справа в тому, що люди, які опинилися на межі самогубства, частенько проявляють свої наміри в інших видах самогубств: приміром, вони можуть почати без міри витрачати гроші, купувати дорогі речі тощо. Вже сам процес здійснення покупок дозволяє відчути себе краще, якоюсь мірою він символізує собою вільне поводження, здатне очистити як мозок, так і гаманець. Однак це й дивує найбільше - Монро придбала всього лише один предмет, більше того, предмет, який використовується щодня. І цей чек вказує на те, що людина, яка здійснила покупку, мала намір ще довго ходити по землі. "Якщо провести своєрідну "психологічну аутопсію", то цей чек є найбільш інтригуючою знахідкою. Він дозволяє говорити про те, що Монро не мала наміру вмирати", - говорить Девід Бернштейн, знаменитий психолог.

Як відомо, тієї ночі Мерилін повинна була піти на побачення з Робертом Кеннеді, однак той так і не з’явився, що й викликало в актриси відчай і стрес. Інакше кажучи, таємниця смерті Мерилін залишається нерозгаданою: чи було передозування барбітуратами нещасним випадком, чи відчайдушним вибором, ніхто, напевне, так і не дізнається.

Джерело: http://inopressa.ru

Інші новини розділу