Секс і фітнес: 8 поз, які дозволять накачати м'язи Автор: lesya · Опубліковано: 11.07.2012 12:29 · Розділ: Краса і здоров'я

Ні для кого не секрет, що секс – справа приємна та корисна. А ось про те, що окремі позиції в сексі можуть допомогти жінкам накачати певні групи м’язів, знають далеко не всі. Так, спеціалісти переконують, що правильно підібрана поза в сексі може стати гармонійним поєднанням спорту та задоволення.

1. Місіонерська поза. Ця одна з найбільш пасивних позицій для жінок може стати прекрасним тренуванням для м’язів сідниць - все залежить від вашого ентузіазму. Для підйому тазу намагайтеся використовувати прес, а не поперек, і не забувайте стискати сідниці.

2.Доггі. Тут у жінки в роботу включається прес, покликаний стабілізувати її становище. Якщо ж ви рухаєтеся назустріч партнерові, то працюватимуть квадрицепси і сідниці. А руки і м’язи плечового пояса легко задіяти до роботи, спершись руками не на ліжко, а на стіну.

3. Дівчина зверху. В цій позиції жінка, зрозуміло, активно працює нижньою частиною тіла. Щоб осідлати партнера, необхідно мати сильні м'язи сідниць, стегон та накачаний прес. А для того, щоб зробити позу ще інтенсивнішою з точки зору фітнесу, сядьте над партнером. Якщо в спираєтесь на руки, то вони також тренуватимуться.

4.Лотос. Одна з найпасивніших поз для жінки, однак і тут можна знайти, що покачати, скорочуючи м'язи пресу для стабілізації тіла та м’язи сідниць, які активно працюють під час поштовхових рухів.

5. Стоячи. Ця позиція є однією з найскладніших, до того ж із безліччю варіантів: якщо партнери стоять обличчям один до одного, то тут качатиметься прес та верхні м’язи ніг; якщо жінка стоїть на одній нозі, то м'язи цієї ноги активно працюють, щоб утримувати жінку у вертикальному положенні, тоді м'язи преса допомагають зберегти рівновагу. Якщо ж жінка обів'є партнера обома ногами, активно працюватимуть м’язи рук.

6.Поза «ножиці» є однією з найніжніших позицій, яку радять використовувати під час вагітності. Та це зовсім не означає, що ваші м'язи відпочиватимуть – це чудове тренування для м'язів внутрішньої поверхні стегна та пресу.

7. Міст. Дуже складна позиція, в якій будуть задіяні м’язи всіх чотирьох кінцівок. В такій позі жінка накачає біцепси, трицепси, м'язи преса, сідниці, квадрицепси та гомілки.

8. Арка, яка є модифікованим варіантом попередньої позиції, є ще складнішою через меншу кількість точок опори. З іншого боку, ця позиція є більш безпечною, оскільки в області шиї і плеча не буде ніякого розтягнення.

Джерело: http://www.fittrends.ru/

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.