Художник створить "поле світла" в Червоній пустелі Австралії Автор: lesya · Опубліковано: 06.07.2012 18:32 · Розділ: Нові технології

Нещодавно художник Брюс Мунро представив світові свій надзвичайно оригінальний проект, в рамках якого митець має намір перетворити австралійський пейзаж пустелі навколо Улуру (Ayres Rock) в область «цвітіння» сонячних кольорів.

Давня мрія Мунро - встановити більше 250000 кольорів, які б могли живитися сонячною енергією, на один квадратний кілометр (0,4 квадратних милі) пустельної області.

Поле світла
Поле світла

«Головна моя мета - зробити цю подію глобальною, з настільки великою кількістю людей в Австралії, наскільки це можливо", - ділиться своїми мріями Мунро. "Я докладаю всіх зусиль для того, щоб мої мрії збулися, і мені надзвичайно подобається ідея спільного використання та реалізації цієї мрії зі стількома людьми, зі скількома це можливо".

Ідея створити в австралійській пустелі поле світла вперше з’явилася в голові художника ще двадцять років тому, у 1992 році, під час подорожі через центр Червоної пустелі. Тоді Мунро здалося, що священний краєвид випромінює енергію та ідеї, а крім того тепло.

"Я дуже хотів принести поле світла до Улуру, де воно й було задумано, з тих пір як ця ідея вперше прийшла в голову", - говорить Мунро. «Масштаб буде безпрецедентним. Двісті п’ятдесят тисяч стебел в круговому форматі загальною площею еквівалентною одному квадратному кілометру, прилеглому до Айерс-Рок".

Для втілення свого надзвичайного та величезного проекту Мунро використовуватиме 3290 кілометрів (2045 миль) волокна, 165 кілометрів (103 милі) перероблених акрилових труб, 250000 спеціальних скляних сфер та сталевих вставок. Окрім того, митцю знадобиться близько п’яти сотень виготовлених на замовлення сонячних батарей освітлювачів. Ці освітлювачі гарантуватимуть, що квіти, як і вогні, будуть стовідсотково самостійними, залишаючи мінімальний вуглецевий слід, який тільки може залишити настільки масштабний проект.

За словами митця, для того, щоб створити сонячні освітлювачі, знадобиться щонайменше 1000 людино-днів. А ще 1850 людино-днів команда із 41 робітників витратить на встановлення демонтажу конструкції. І якщо геніальний у своєму роді художник Мунро успішно здійснить свою мрію, то немає ніяких сумнівів, що результат буде насправді вражаючим.

Мунро сподівається, що встановити поле світла на Улуру йому вдасться вже в 2013 році, а на даний час автор «поля світла» займається збором внесків та пошуком коштів для реалізації проекту.

Джерело: http://infuture.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.