Топ-10 найбезглуздіших фраз голлівудських знаменитостей Автор: lesya · Опубліковано: 05.07.2012 18:28 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями популярний британський таблоїд The Sun опублікував рейтинг найгеніальніших «перлів» голлівудських знаменитостей.

Відкриває п’ятірку найбезглуздіших фраз знаменитостей супермодель Лінда Євангеліста, яка одного разу заявила: «У мене немає дієти. Просто я не їм стільки, скільки мені хочеться». Оригінально, чи не так?

На четвертому місці опинилася знаменита Мерайя Кері, яка своєю фразою «Кожного разу, коли я дивлюся телевізор і бачу голодуючих дітей по всьому світу, яким я не можу допомогти, мені хочеться плакати. До речі, я хотіла б бути такою худою, як і вони, але так, що б не мучитися, вмирати, ну, без всіх цих штучок» вразила громадськість.

Японія - в Африці (фото з сайту popcornnews.ru)
Японія - в Африці (фото з сайту popcornnews.ru)

Трійку лідерів у рейтингу найбезглуздіших фраз знаменитостей відкриває відомий гравець у гольф Грег Норман із фразою «Я дуже вдячний своїм батькам, особливо моїй мамі та моєму татові». Ну, тут і додати нічого!

На другій сходинці опинилася Брітні Спірс, яка «змушена багато їздити в заморські країни... такі як КАНАДА!». І якщо враховувати той факт, що Брітні - корінна американка, важко уявити як їй вдається знаходити море на шляху до Канади.

На першому місці опинилася воістину геніальна фраза від Крістіни Агілери, яка в одному з інтерв’ю невинно запитала: «До речі, де цього року пройде Каннський кінофестиваль?»

Ось так виглядає п’ятірка лідерів рейтингу, до якого потрапили й інші виконавці. Шоста позиція дісталася актору Сильвестру Сталоне, який вважає, що «щасливий актор - мертвий актор, тому що тільки в такому разі ти не змінишся». Після смерті актор реінкарнується в… пензлик!

А Джесіка Сімпсон, яка стала сьомою, переконана в тому, що анорексія їй не загрожує: «У мене немає анорексії. Я з Техасу. Хіба люди в Техасі страждають на анорексію? Я про це ніколи не чула. І мене це теж стосується!»

На восьмому місці рейтингу опинилася Brooke Shields, від слів якої віє одвічною мудрістю: «Сигарети вбивають! А якщо ви вбиті, то ви втратите дуже важливу частину свого життя».

А Періс Хілтон, схоже, ні разу не відвідувала супермаркети Wal-Mart. «Який Wal-Mart? Це там, де продають різні штуки для стін?», - запитує актриса.

І замикає десятку найбезглуздіших фраз знаменитостей знову ж таки Брітні Спірс: «Мені ніколи не хотілося до Японії. Просто тому, що я не їм рибу. І я знаю, що риба дуже популярна у них в Африці».

Джерело: http://showbiz.siteua.org

Інші новини розділу