Німецькі учні можуть оцінювати своїх вчителів Автор: Lesly · Опубліковано: 24.06.2009 14:27 · Розділ: Суспільство

Німецький федеральний суд вирішив, що діти мають право оцінювати своїх вчителів в онлайн-режимі, цим самим відхиливши скаргу вчительки німецької мови та релігії, яка заявила, що учні, які дають їй низькі оцінки на популярних сайтах, порушують її права.

Сайт spickmich.de, на який поскаржилася німка, дозволяє студентам виставляти вчителям оцінки за шкалою від 1 (дуже добре) до 6 (незадовільно), - це та ж система, за якою оцінюються знання школярів в Німеччині. Адвокати вчительки, рейтинг якої склав 4,3 бала, стверджували, що оцінка сайту не може бути об’єктивною, оскільки голосування проводиться анонімно. Це може призвести до неоднократного оцінювання однією особою, або, навіть, людьми, що не мають відношення до даного вчителя або школи.

Проте, в даному випадку, думка кожного індивіда важливіша ніж, висловлені юристами, припущення, постановили судді. Крім того діти формують рейтинг не вчителя як особистості, а його професійності, а саме оцінюванн6я не перешкоджає йому виконувати свої професійні обов’язки.

Слід, однак, зауважити, що згідно опитування, проведеного Асоціацією вчителів та лекторів (Association of Teachers and Lecturers) разом з інтернет-мережею Teacher Support Network, близько 25% вчителів Великобританії регулярно отримують образливі повідомлення, що публікуються про них на соціальних мережах, таких як Facebook та Rate My Teacher (Оцінити мого вчителя). А кожен десятий вчитель зізнався, що протягом поточного року піддавався глузуванням та залякуванням через текстові та електронні повідомлення та соціальні сайти.

Джерело: timesonline.co.uk


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.