Facebook запускає шоу з пошуку геніїв Автор: lesya · Опубліковано: 04.07.2012 20:08 · Розділ: Суспільство

Цими днями представники найпопулярнішої у світі соціальної мережі Facebook оголосили про запуск проекту, спрямованого на пошук «нового Стіва Джобса». Так, інвестори соціальної мережі вирішили запустити шоу з пошуку геніїв.

Першого липня цього року 44-річний підприємець, один з перших інвесторів всесвітньої соціальної мережі Facebook, Пітер Тіль заявив, що 11 липня у США стартує перше шоу з пошуку обдарованих підлітків, які в майбутньому зможуть повторити подвиги Марка Цукерберга та Стіва Джобса.

За словами самого Тіля, на сьогоднішній день у всіх містах США проводяться кастинги молодих геніїв. В результаті кастингу журі обере 20 фіналістів, які візьмуть участь у телевізійній програмі 20 Under 20: Transforming Tomorrow, трансльованій на місцевому каналі CNBC.

За задумом організаторів, ці молоді дарування, які ще не досягли 20-річного віку, пройшовши попередньо процедуру жорстких кастингів, змагатимуться між собою за звання «Нове обличчя Силікової долини».

Ідея програми полягає в тому, що кожного тижня телешоу покидатиме найслабший гравець, якому не вдасться на випробуванні проявити себе достатньою мірою. Підліток, якому вдасться пройти через усі передбачені змагання, отримає шанс реалізувати свій власний проект, присвячений високим технологіям.

«У фіналі телешоу переможця чекає нагорода розміром $ 100 000, - розповів президент компанії The Thil Foundatiuon. - Ця сума дозволить переможцеві реалізувати свою мрію та відкрити власний бізнес.

А ще кожного тижня до учасників програми приходитимуть найуспішніші підприємці та бізнесмени, які даватимуть їм цінні поради, що допомагають почати свою справу з нуля. У програмі повинні взяти участь 10 хлопчиків та 10 дівчаток.

«Я вважаю, що діти не повинні залежати від оцінок, отриманих у коледжах та школах, - поділився Пітер Тіль. - Ми щиро віримо в те, що нова програма стане своєрідним майданчиком для самореалізації найрозумніших людей США, які в майбутньому зможуть розвивати світ високих технологій.

До речі, 19 травня 2012 Марк Цукерберг одружився зі своєю давньою подругою Прісциллою Чен (Priscilla Chan).

Історія створення соціальної мережі лягла в основу сценарію Аарона Соркіна та фільму Девіда Фінчера «Соціальна мережа» (2010). У фільмі Цукерберг почав конструювати альтернативну соціальну реальність, керуючись прагненням проникнути в елітні кола Гарварда та через свою нездатність зав'язати стосунки з дівчиною, яка йому подобається. За словами самого Цукерберга, гарвардські клуби його не цікавили, а зі своєю нинішньою дружиною він познайомився ще на дуже давно – на другому курсі університету.

Джерело: http://lifenews.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.