Число 33 відіграє фатальну роль у житті Тома Круза Автор: lesya · Опубліковано: 04.07.2012 18:01 · Розділ: Кіно

Число «33» відіграє важливу роль у житті знаменитого голлівудського актора Тома Круза. І для Тома воно є явно нещасливим.

Так, за дивним збігом обставин одразу після тридцяти у всіх колишніх дружин Тома Круза - Мімі Роджерс, Ніколь Кідман та Кеті Холмс - починалися проблеми в сімейному житті зі знаменитим чоловіком. Вони абияк дотягували до 33 років, після чого подавали до суду заяву про розлучення.

Том і Кеті розлучаються (фото з ua.korrespondent.net)
Том і Кеті розлучаються (фото з ua.korrespondent.net)

З Мімі Роджерс Том одружився у травні 1987 року, коли їй виповнився 31 рік. Пара розлучилася у 1990 році – Мімі досягла 33-річного віку. Зі знаменитою Ніколь Кідман Круз прожив 10 років, однак пара розлучилася в 2001 році, коли Ніколь виповнилося 33.

З Кеті Холмс том одружився у 2006 році, коли жінці виповнилося 26. І цими днями Холмс подала на розлучення – зараз їй також 33.

До речі, в усіх трьох випадках вже протягом року жінки Тома ставали офіційно вільними.

Зауважимо також, що Том Круз є затятим послідовником саєнтології – релігійного вчення, яке в основу ставить прагнення людини до кар’єрного росту та успіху. Одним із основних постулатів саєнтології є вчення про те, що люди є безсмертними істотами, які просто-на-просто забули свою істинну природу. Саєнтологія включає в себе філософію та техніку духовного удосконалення у поєднанні з такими поняттями, як саєнтологічна мораль, саєнтологічна етика, очищення організму людини від токсинів, саєнтологічна освіта, саєнтологічне управління тощо.

Саме захоплення саєнтологією зіграло не останню роль у розлученні як з Ніколь Кідман, так і з Кеті Холмс. Перша така церква була відкрита у Фініксі, штат Арізона, - в місті, яке лежить на 33-й паралелі.

Саме саєнтологію вважають основною причиною розлучення Тома Круза та Кеті Холмс. Кеті Холмс, за словами друзів, ніколи не розуміла захоплення чоловіка, однак свою неприязнь тримала у собі. Але тепер Кеті хоче вберегти дочку Суру від впливу цього негативного, на її думку, вчення.

"Кеті змінилася, і то не в кращу сторону: з веселої, легкої та молодої дівчини вона перетворилася на мовчазне відображення Тома. Ймовірно, тепер щось змусило згадати її про своє власне "я", - впевнені знайомі актриси. – Складається враження, що Кеті буквально втратила себе, а життя знаменитого Круза повністю поглинуло її, змусивши забути про своє власне".

За окремими даними, Том глибоко засмучений тим, що трапилося, і тепер весь вільний час проводить зі своїми дітьми.

За словами адвоката Кеті Джонатана Вульфа, найбільше на світі жінку зараз хвилює щастя дочки".

http://kp.ru


Інші новини розділу

 • Кінопрем’єри: грудень.

  Кінопрем’єри: грудень. · Anastasia · 02.12.2016 18:20

  До вашої уваги коротенький огляд найгучніших прем'єр грудня.


 • Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя

  Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя · Марина Левицкая · 29.02.2016 15:45

  Улюблений актор всіх жінок світу Леонардо Ді Капріо отримав престижну премію «Оскар» від американської академії кінематографічних мистецтв і наук за найкращу чоловічу роль в фільмі «Вижив» відомого режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту. До цього його неодноразово висували на здобуття премії: п’ять разів, як актора та один раз, як продюсера.


 • Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2"

  Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2" · Марина Левицкая · 18.11.2015 11:46

  Всі, хто дивився фантастичну комедію «Назад у майбутнє», не могли не запам'ятати одну цікаву деталь з другої частини – кросівки Nike Air Mag, які носив головний герой кіно-трилогії Марті МакФлай. Варто відзначити, що обмежена партія таких кросівок була випущена компанією Nike ще у 2011 році. Кошти, отримані від продажу зіркового взуття (а це приблизно 6 мільйонів доларів), були направлені в Фонд для дослідження хвороби Паркінсона, який створив Майкл Джей Фокс. Саме він зіграв роль того самого Марті МакФлая. Тоді ці кросівки лише ззовні нагадували ті, що були у фільмі. Та й шнурки не вміли затягуватися самостійно.


 • Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті

  Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті · Марина Левицкая · 02.11.2015 11:49

  Відомого французького кінорежисера, сценариста і продюсера в черговий раз звинуватили у плагіаті.


 • Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин

  Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин · lesya · 29.09.2015 15:51

  Режисери і продюсери відомих фільмів не шкодують коштів на спецефекти. Щоб все виглядало видовищно і правдоподібно, вони готові викинути на вітер мільйони, знищуючи дощенту цілком добрісенькі та новісенькі речі.