Експерти з'ясували, що дратує авіапасажирів найбільше Автор: lesya · Опубліковано: 04.07.2012 13:45 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями спеціалісти вирішили з’ясувати, що по-справжньому дратує пасажирів авіалайнерів. І виявилося, що більше половини авіапасажирів можуть роздратуватися через недбало чи погано одягнених попутників. Дослідження проводилося експертами компанії Skyscanner.

У дослідженні взяло участь більше 2700 британців, які повинні були відповісти на запитання, що під час подорожі у зовнішньому вигляді сусідів їх дратує найбільше.

Декольте в літаках не подобається чоловікам (фото з tourexpi.com)
Декольте в літаках не подобається чоловікам (фото з tourexpi.com)

Виявляється, мало хто з пасажирів потерпить поряд з собою попутника з приспущеними штанами, «коли все видно ззаду», - про це повідомили 28% респондентів, чи у футболці, яка задирається на животі (18%).

Трохи менше четвертини респондентів заявили, що не полетять поруч із пасажиром, у якого на одязі можна помітити мокрі плями від поту, а ще четвертина опитаних виявилася справжніми естетами: представники цієї групи можуть образитися навіть на без смаку підібрані предмети гардеробу або ж негармонійне їх поєднання. Близько 12% терпіти не можуть безглузді та дурнуваті написи на футболках, а ще 9% ненавидять пасажирів в сандалях та в білих шкарпетках.

Решта дратівливих чинників здалися не такими вже й ненависними респондентам. Так, приміром, 2% опитаних негативно ставляться до чоловіків, які розстібають сорочки, демонструючи оточуючим свій волохатий торс. Приблизно стільки ж пасажирів не люблять жіночих прикрас, які занадто голосно шумлять або дзвенять. Більше того, обурення у деяких опитаних викликали навіть футбольні майки (1%) та шльопанці на ногах інших пасажирів (0,5%).

До речі, глибоке декольте у жінок не подобається 4% пасажирів. Зауважимо, що саме воно, це декольте, і стало поштовхом до проведення дослідження. Так, нещодавно в аеропорту Лас-Вегаса стався курйозний випадок: одній пасажирці ледь не відмовили в посадці на рейс через занадто відвертий виріз сукні. Представники авіакомпанії пояснили свої дії тим, що таке вбрання може бути образливим для інших пасажирів. Ця безглузда історія і підштовхнула експертів провести опитування з метою з’ясувати, що ж дратує пасажирів найбільше.

Джерело: http://www.km.ru

Інші новини розділу