Бюст Анни Семенович зіграв з нею злий жарт Автор: lesya · Опубліковано: 02.07.2012 19:57 · Розділ: Цікаві факти

Бюст Анни Семенович завадив їй потрапити на ТБ (фото з svit24.net)
Бюст Анни Семенович завадив їй потрапити на ТБ (фото з svit24.net)

Нещодавно курйозна ситуація трапилася з популярною російською виконавицею Анною Семенович. Цими днями вона стала обличчям суто чоловічого препарату. Однак відеоролик, знятий для реклами лікарського препарату, виявився настільки провокаційним, що його заборонили для показу на російському телебаченні.

Найцікавішим вдалося з'ясувати, що цензуру на телебаченні не пройшла головна відмінна риса Анни Семенович - її розкішний бюст. Так, представники російських телеканалів повважали, що головну гордість популярної артистки режисери відеоролика зняли занадто крупним планом, тому режисерові відеоролика довелося терміново перемонтувати матеріал, щоб його могли допустити на телебачення. У даному контексті менеджер Анни Семенович зазначила, що з нової версії реклами препарату зникли найвідвертіші моменти. Та все ж режисер не втримався, і деякі пікантні кадри у відеоролику йому вдалося зберегти.

Надія Мейхер хвилює чоловіків (фото з prikol.obozrevatel.com)
Надія Мейхер хвилює чоловіків (фото з prikol.obozrevatel.com)

В результаті всіх цих подій представник компанії, яка зробила Анну Семенович обличчям своєї продукції, зауважив, що відтепер, опираючись на отриманий досвід, рекламу з сексуальною артисткою зніматимуть в двох варіантах: для телебачення, де реклама з участю Семенович буде скромнішою, та для сайту, де Анна постане в усій своїй красі.

До речі, бюст Анни Семенович вже не вперше привертає увагу громадськості – в минулому році він удостоївся звання «Найвидатнішого бюсту 2011».

Так, нещодавно фахівці склали рейтинг представниць шоу-бізнесу з найсексуальнішим бюстом. На п'ятому місці рейтингу опинилася Анна Седакова - колишня дружина футболіста Белькевича, телеведуча та екс-учасниця української групи «ВІА ГРА». Експертів вразили не лише пишні форми знаменитості, але й чудове поєднання очей, гарненького личка та зачіски Седакової.

Бюст Юлії Бардаш приковує погляди (фото з fm-tv.ru)
Бюст Юлії Бардаш приковує погляди (фото з fm-tv.ru)

Четвертою стала ще одна українська поп-діва Надія Мейхер-Грановська, учасниця тієї ж «Віа Гри».

Популярна російсько-українська співачка Юлія Бардаш стала третьою, а вміст бюстгальтера Анфіси Чехової не дає спокою багатьом чоловікам, отож ведучій популярного телешоу «Секс з Анфісою Чеховою» дісталося друге місце. Лідером «грудного» хіт-параду стала, як уже зазначалося вище, улюблениця публіки, співачка, фігуристка, актриса і телеведуча Анна Семенович.

Джерело: http://www.dni.ru/s

Інші новини розділу