Британські експерти назвали 108 причин, які заважають схудненню Автор: lesya · Опубліковано: 30.06.2012 11:55 · Розділ: Краса і здоров'я

У контексті зростаючої проблеми ожиріння експерти Британського фонду харчування (British Nutrition Foundation) вирішили з'ясувати, що власне заважає їхнім співвітчизникам, які, за статистикою, регулярно сідають на дієту, схуднути. І результати дослідження виявилися вельми невтішними.

За твердженням експертів, ворогами стрункої фігури є ціла низка найрізноманітніших чинників, серед яких навіть водіння автомобіля, використання дистанційних пультів ТБ, гени, успадковані від батьків, та ін.

В цілому, співробітники фонду нарахували аж 108 причин, які не дозволяють людям схуднути. І оскільки їх виявилося так багато, дослідники вирішили провести класифікацію, розділивши ці фактори на сім груп: соціальні, психологічні, причини, пов'язані з харчовими звичками та навколишнім середовищем, а також негативний вплив телебачення, комп'ютерів та журналів.

До соціальних факторів, які заважають схудненню, вчені віднесли "неправильних" друзів, через яких ми частенько надаємо перевагу вечері в ресторані, а не заняттям у спортивному залі.

Окрім того, багатьом заважає схуднути рутина: людям стає нудно виконувати щоденні обов'язки, а смачна їжа є свого роду психологічною нагородою. Нудьгуючи, людина з'їдає більше, ніж того потребує її організм.

За словами спеціалістів, автомобілі та ТБ з дистанційним управлінням є своєрідними "гарантами" сидячого способу життя. І без того несприятлива ситуація ускладнюється телерекламою, яка спокушає глядачів нездоровою їжею. Негативно позначається на процесі схуднення і брак сну.

У даному контексті співробітники Фонду рекомендують внести в звичне існування городянина низку невеликих змін, які, не будучи особливо помітними, допоможуть схуднути. Приміром, ви можете перемикати телеканали вручну, а під час реклами виконувати якусь домашню роботу. За підрахунками спеціалістів, такі дії допоможуть спалити до 55 калорій щогодини.

Окрім того, спеціалісти радять їсти чіпси невеликими порціями, а не безпосередньо з упаковки – так ви зможете з’їсти на 130 калорій менше. Офісним працівникам рекомендують хоча б раз на годину робити перерву для розмови з колегами або для того, щоб випити склянку кави – це допоможе спалити 120 калорій за цілий день.

Виявляється, навіть регулярна зміна пози за комп'ютером позитивно впливає на вагу, допомагаючи позбутися 350 калорій щодня.

А ще експерти вважають, що важливим фактором схуднення може стати підвищення соціальної активності: регулярна купівля продуктів, приготування нових страв, шопінг та інші речі, так чи інакше пов’язані з рухом.

Джерело: http://www.newsru.co.il/

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.