Процес схуднення робить чоловіків мужніми Автор: lesya · Опубліковано: 27.06.2012 23:01 · Розділ: Краса і здоров'я

Нещодавно вчені з’ясували, що повні чоловіки, яким вдалося схуднути, стають сексуально активнішими. Причина цьому - нормалізація рівня основного чоловічого гормону тестостерону.

Фото з vkurse.ua
Фото з vkurse.ua

Так, за даними ірландських вчених з лікарні університету Святого Вінсента, втрата зайвої ваги нормалізує рівень тестостерону в чоловіків середнього віку. У дослідженні спеціалістів взяло участь майже 900 чоловіків, у яких вчені констатували надмірну вагу та порушення метаболізму глюкози (так званий «попередній діабет»). Середній вік учасників експерименту становив 54 роки, і в кожного четвертого піддослідного рівень тестостерону був набагато нижчим за норму. Піддослідним призначали один із трьох варіантів лікування: змінити спосіб життя на здоровіший, який включає тренування та нежирну їжу, приймати протидіабетичний препарат метформін або ж плацебо.

Дослідження тривало протягом року. Через рік у тих осіб, які вибрали здоровий спосіб життя, зниження рівня тестостерону зустрічалося на 46% рідше, ніж на початку експерименту. Кожен учасник із цієї групи схуд в середньому на 7-8 кг. В той час у чоловіків, які обрали медикаментозне лікування та плацебо, показники залишалися незмінні.

«З результатів дослідження видно, що схуднення не лише знижує ризик розвитку діабету, але й підвищує виробництво тестостерону в чоловіків», - прокоментував отримані результати один із авторів роботи, викладач університету Святого Вінсента Френсіс Хайес.

Нагадаємо також, що тестостерон є основним чоловічим статевим гормоном. Його дефіцит в організмі чоловіків призводить до зниження лібідо, низької якості сперми та навіть до чоловічого безпліддя.

А трохи раніше інша група вчених з’ясувала, що чоловіки, які випивають більше семи чашок чаю на день, частіше хворіють на рак простати. Ризик захворіти цією недугою у них зростає приблизно удвічі.

Дослідження проводилося шотландськими вченими з університету міста Глазго. Тривало воно протягом 37 років, і в ньому взяло участь більше 6000 добровольців у віці від 21 до 75 років. У тих піддослідних, які вживали більше семи чашок чаю на день, рак простати розвивався вдвічі частіше, ніж у тих осіб, які надавали перевагу іншим напоям, обмежуючи вживання чаю до чотирьох чашок на день. При цьому вчені наголошують, що мова йде в першу чергу про міцний чорний чай.

При цьому в любителів чаю була нормальна вага і вони не вживали алкоголю.

Джерело: http://www.infox.ru

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.