Звання найпотворнішого собаки світу дісталося восьмирічному Магліа Автор: lesya · Опубліковано: 26.06.2012 07:57 · Розділ: Події у світі

Цими днями в рамках конкурсу World's Ugliest Dog, який традиційно проводиться в Каліфорнії, було обрано найпотворнішого пса світу. Ним став восьмирічний Магліа з Великобританії.

Восьмирічний китайський чубатий собака на прізвисько Магліа був удостоєний звання найпотворнішого собаки в світі на щорічному міжнародному конкурсі, який проводився цієї п’ятниці в Північній Каліфорнії.

За цим почесним званням собака приїхав разом зі своєю господаркою з Великобританії. Магліа обійшов двадцять вісім інших конкурсантів. Лауреат премії отримає приз у розмірі 1000 доларів, запас собачих галетів на цілий рік, професійну фотосесію та відпочинок з власником у люксі готелю "Шератон" містечка Петалума, де й проводився конкурс.

Магліа зв своєю господаркою (фото з сайту ntv.ru)
Магліа зв своєю господаркою (фото з сайту ntv.ru)

Зауважимо, що для Магліа це не перша перемога в подібних конкурсах: у 2005 році його було визнано найпотворнішою собакою Великобританії. Зовнішність Магліа і справді вельми неприваблива: він має темну шкіру, криві ніжки, товсте черевце, білий пушок на голові, вухах та кінчиках лап, а язик постійно стирчить із занадто короткої пащі.

Господиня Магліа на ім’я Бев Ніколсон зізналася, що коли судді назвали ім'я її улюбленця, вона від надміру емоцій не знала, в який бік дивитися, та тремтіла, як і її собака.

Конкурс на визначення найпотворнішої собаки в світі організувала Соня Фіцпатрік, психолог-ветеринар: вона розповіла, що одного разу зрозуміла, наскільки сильно непривабливим собакам потрібна увага оточуючих, і що вони зовсім не заперечують, коли їх називають потворними.

Конкурс, який традиційно проводиться в Каліфорнії, приваблює безліч туристів та представників преси з усього світу. До речі, минулого року переможницею конкурсу стала метис китайського чубатого собачки та чихуахуа на прізвисько Йода.

Джерело: http://www.newsru.co.il

Інші новини розділу