Ангелу Меркель назвали найбільш небезпечним політиком Європи Автор: lesya · Опубліковано: 25.06.2012 20:52 · Розділ: Політика

Цими днями журналісти авторитетного британського видання назвали канцлера Німеччини Ангелу Меркель найнебезпечнішим політиком Європи. На обкладинці видання канцлер постає в образі Термінатора. Автор статті Мехді Хасан (Mehdi Hasan) стверджує, що політика Меркель становить велику загрозу світовій стабільності та процвітанню, навіть більшу, ніж політичні переконання президента Ірану Махмуда Ахмадінеджада, прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху та північнокорейського лідера Кім Чен Уна.

На думку видання, політика Меркель стосовно виведення Єврозони з фінансової кризи, яка базується насамперед на заходах жорсткої економії, може потягнути за собою другу Велику депресію.

У зв'язку з цим автор статті називає Меркель найбільш небезпечним німецьким лідером після Адольфа Гітлера. Автор висловлює здивування з приводу того, що лідер країни, де настільки болісно ставляться до найменшої згадки про нацистське минуле, спокійно дивиться на становлення та зміцнення неонацистських партій на території цілої Європи: від Франції до Греції та Угорщини.

Аргументи німецьких політиків, які нібито з усіх сил намагаються витягти греків з кризи, видаються автору статті непереконливими. До речі, за твердженням німецьких політиків, основною причиною кризи в Греції є небажання греків працювати. На підтвердження своїх слів автор статті наводить дані Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD), які демонструють недостовірність цих звинувачень. Згідно з результатами досліджень представників ОЕСР, робочий день греків триває в середньому на 40 відсотків довше, ніж у німців.

Автор твердить, що результати провальних для партії Меркель виборів у Північному Рейні-Вестфалії є яскравим свідченням того, що далеко не всі німці задоволені політикою правлячого уряду. Стаття завершується закликом зупинити Меркель.

Зауважимо також, що журнал The New Statesman дотримується помірно лівих поглядів. У 2009 році він отримав премію британського "Кращого журналу року".

Джерело: http://news.siteua.org

Інші новини розділу

 • Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777

  Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777 · Марина Левицкая · 16.06.2016 17:21

  Світові ЗМІ продовжують писати про хід розслідування катастрофи літака Boeing-777, який був збитий ще два роки тому в липні. Нові знахідки, виявлені на місці трагедії, дозволяють експертам по-новому поглянути на причини цієї масштабної авіакатастрофи.


 • Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера

  Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера · lesya · 13.10.2015 23:42

  У цивілізованих країнах світу недобросовісних політиків кидають до в’язниці або ж просто звільняють з посади, чим частенько вони користають. Інша річ Гватемала – в цій країні навряд чи є багато охочих здобути владу. Цими днями моторошна історія сталася у місті Консепсьон, що знаходиться на заході країни. Місцеві мешканці запідозрили мера населеного пункту у злочині, і вирішили влаштувати самосуд. В результаті побитий і обпалений Базиліо Хуракана помер.


 • Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію

  Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію · lesya · 21.09.2015 22:30

  Королева Єлизавета ІІ вже давно викликає повагу і захват у британців. А тепер, коли настала ювілейна дата з початку її правління, і королеву визнали персоною, яка найдовше протрималася на троні, про Єлизавету ІІ заговорили з новою силою. Саме вона, вважають історики, без сторонньої допомоги змогла врятувати у Британії монархію.


 • Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями

  Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями · lesya · 07.09.2015 17:40

  Про ті поневіряння, які довелося пережити єврейському народу в роки Другої світової війни, відомо багато, але не все. Їх переслідували, масово розстрілювали, вбивали в газових камерах, мучили в концентраційних таборах. Та виявляється, є люди, яких ще й зараз точнісінько так само переслідують. І не у віддалених країнах Африки чи в мусульманському світі, закони якого нам незрозумілі, а тут, у нас, у розвиненій і вільній Європі, а точніше, у Норвегії. Недавно один норвезький політик заявив, що є категорія населення, яку переслідують так, як свого часу переслідували євреїв.


 • В Барака Обами розгледіли риси психопатії

  В Барака Обами розгледіли риси психопатії · lesya · 06.08.2015 16:00

  Недавно один американський журналіст вирішив порозмислити над тим, чи нема, бува, в американського президента якихось психічних відхилень. Проаналізувавши кілька публічних виступів Барака, а також деякі його звички, колумніст видання The American Thinker дійшов висновку, що в американського лідера присутні ознаки всіх трьох психологічних відхилень, що належать до так званої Темної тріади. У Барака Обами, на думку автора статті, є і нарцисизм, і макіавеллізм і психопатія.