Експерти скалали рейтинг жадібних знаменитостей Автор: lesya · Опубліковано: 25.06.2012 22:58 · Розділ: Культура

Ще зовсім недавно у вас не було багато можливостей зустріти вашого кумира за лаштунками після концерту. Все, що ви могли зробити, це або перемогти в спеціально організованому змаганні, або ж пробитися через лінію дужих охоронців.

Однак часи змінилися, і тепер, якщо ваш гаманець товстенький, для вас стає можливим майже все. Що стосується світу шоу-бізнесу, зрозуміло. Так, за словами експертів, в останні роки новий вид індустрії розвинувся на задвірках великого музичного бізнесу.

Щасливі спадкоємці багатих батьків можуть розраховувати на фото зі знаменитістю та навіть на постер або майку.

Вперше про новий бізнес стало відомо після появи викривальної статті про Шеріл Коул, яка брала за подібну привілею близько 550 доларів з кожного шанувальника. Однак роздути скандал не вдалося - з'ясувалося, що таким способом заробляють гроші практично всі знаменитості. І, як виявилося, не дарма – такий додатковий заробіток може принести близько мільйона доларів в ході одного світового турне. Зауважимо, однак, що подібна поведінка нехарактерна для зірок старої школи, таких як Пол Маккартні або Род Стюарт.

У контексті розвитку такого бізнесу фахівці вирішили скласти прейскурант жадібності зірок.

Учасники популярної групи One Direction беруть з кожного шанувальника по 352 долари за допуск до налаштування перед концертом, фотографію та "сувенір" від групи.

Джастін Бібер. Спершу за зустріч із юною зіркою доводилося платити до 550 доларів, однак коли справи пішли дуже добре, молодий самовпевнений Бібер знахабнів до краю: за зустрічі з ним в Міннеаполісі доведеться викласти трохи більше 3 тисяч доларів, а за доступ за лаштунки під час концерту в Лос-Анджелесі – цілих 4300 доларів.

Знаменита Мадонна за зустріч з фанами під час майбутніх концертів братиме з кожного шанувальника по 1870 доларів.

Група Westlife на цьому тлі виглядає зовсім недорогою: музиканти просять лише 677 доларів з кожного.

За "можливість отримання автографа та спільної фотографії" співачка Ріанна бере невелику суму - всього 533 долара.

Жадібні знаменитості (фото з kumushka.com)
Жадібні знаменитості (фото з kumushka.com)

Кеті Перрі за 500 доларів пропонує не лише фото й автограф, але й "подарункову сумочку". А співачка Бейонсе опинилася в центрі скандалу після того, як підняла ціну за зустріч із собою з 500 доларів до 1720.

Шеріл Коул, яка й стала причиною скандалу, теж просить відносно небагато - лише 500 доларів.

А знаменита Брітні Спірс під час свого останнього турне по Флориді брала по 100 доларів з кожного шанувальника, говорячи, що вона "в захваті" від зустрічей з фанатами.

Джерело: http://www.mignews.com/

Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?