Підтримуйте форму без надмірних зусиль Автор: Вікторія · Опубліковано: 24.06.2009 15:41 · Розділ: Краса і здоров'я

Дослідники з Університету Західної Австралії (University of Western Australia) встановили, що вживання знежиреного молока підсилює відчуття ситості і призводить до зниження споживання калорій під час наступного прийому їжі. Люди, які п’ють молоко вранці, за обідом споживають на 50 кілокалорій менше їжі, а це 9% від обіду. Такого ефекту не спостерігається, якщо пити, наприклад, фруктовий сік.

В ході дослідження було відібрано 34 добровольців з надмірною вагою, яких розділили на дві групи. У першій групі їм за сніданком давали по два стакани знежиреного молока, а в другій - таку ж кількість фруктового напою (обидва продукти по калорійності були приблизно рівнозначними - по 250 кілокалорій кожен). Протягом чотирьох годин між сніданком та обідом чоловіки й жінки фіксували інтенсивність відчуття насичення, а за обідом їм було дозволено з'їсти стільки їжі, скільки вони хочуть. В результаті з'ясувалося, що коли люди пили молоко, то відчували себе більш ситими та задоволеними після сніданку і тому за обідом з'їдали менше їжі, відповідно, споживаючи менше калорій.

Проте, знежирене молоко не тільки забезпечує повніше відчуття насичення після їжі. Воно поповнює наш організм дев'ятьма найменуваннями життєво важливих елементів, включаючи кальцій і вітамін D.

Експерти вважають, що зменшення кількості споживаних щодня кілокалорій всього на 50 одиниць в день обов’язково матиме позитивний ефект в боротьбі із зайвими кілограмами, а скоротивши споживання кілокалорій всього на 100 одиниць, людина абсолютно спокійно зможе підтримувати оптимальну вагу та її коливання в рамках одного кілограма протягом року.

Джерело infox.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.