Відповідальність за збій Twitter'а взяла на себе хакерша Cosmo Автор: lesya · Опубліковано: 25.06.2012 14:07 · Розділ: Нові технології

Декілька днів тому, 21 червня, популярний сервіс мікроблогів Twitter пережив великий збій у роботі. Так, мережа виявилася недоступною для більшості користувачів у цілому світі протягом приблизно трьох годин у четвер минулого тижня. За оцінюванням багатьох спеціалістів, це був найбільший збій Twitter’а за останні декілька місяців, якщо й не за цілий рік.

Перебої в роботі Twitter’а почалися увечері. Представники соціальної мережі Twitter вже офіційно прокоментували цей збій в роботі, заявивши, що його причиною стала не атака хакерів, а «ланцюгова помилка», яка поширилася по всій системі, викликавши глобальні проблеми.

"Близько 9:00 PDT ми виявили, що Twitter став недоступним для всіх користувачів Мережі. Мобільні клієнти також припинили демонструвати нові твіти. Ми одразу ж розпочали розслідування інциденту, виявивши ланцюгову помилку в одному з компонентів нашої інфраструктури. Причиною збою став не злом, переїзд у новий офіс, Євро 2012 або нові GIF-аватари, як багато хто сьогодні може подумати. «Ланцюгова помилка» - це помилка, ефект якої зачіпає не лише конкретний програмний елемент, але й створює ланцюг, який виводить з ладу всю систему.

Одна з особливостей цієї помилки полягає в тому, що вона може суттєво вплинути на всіх користувачів по цілому світу, що й відбулося сьогодні".

Хакери стверджують, що зламали Твіттер (фото з сайту segodnya.ua)
Хакери стверджують, що зламали Твіттер (фото з сайту segodnya.ua)

"На даний час ми вжили відповідних заходів, які включали в себе повернення до попередньої стабільної версії Twitter", - прокоментував ситуацію представник компанії в офіційному блозі Twitter.

Тим часом відповідальність за «злом» Twitter’а взяло на себе хакерське угруповання UGNazi. Хакери заявили, що мережа мікроблогів «впала» після здійснення DDoS-атаки.

«Це було не дуже складно, мені здавалося, що Twitter краще захищений від атак DDoS», - заявила з цього приводу хакерша під ніком Cosmo.

Джерело: http://www.topnews.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.