Вчені склали список сонних продуктів Автор: lesya · Опубліковано: 25.06.2012 10:57 · Розділ: Краса і здоров'я

Ні для кого не секрет, що їжа для нашого організму є настільки ж необхідною, як, приміром, паливо для автомобіля. Та на відміну від останнього, який переробляє будь-яке пальне однаково, організм людини по-різному перетравлює ті чи інші продукти. І ось, намагаючись визначити вплив тих чи інших продуктів на людський організм, американські фахівці провели дослідження, в результаті якого дійшли висновку, що продукти здатні впливати на наш енергетичний стан, і назвали список сонних продуктів - так званої sleepyfood.

1. М’ясо індички. За твердженням спеціалістів, м'ясо індички містить особливі білки, які здійснюють релаксуючий вплив на організм, в результаті чого у разі надмірного захоплення індичатиною у людини може спостерігатися суттєве зниження рівня працездатності.

М'ясо індички може викликати сонливість (фото з сайту moi-receptu.com.ua)
М'ясо індички може викликати сонливість (фото з сайту moi-receptu.com.ua)

2. Цукор та солодощі. Фахівці переконують, що цукор викликає різке підвищення рівня глюкози в крові. Отож чим частіше ви їсте солодке, тим частіше все це відбувається, а такі скачки глюкози надзвичайно втомлюють людський організм. Як результат, любителі солодкого часто відчувають млявість і апатію.

3. Борошняні і макаронні вироби. Ці продукти також здатні викликати різкі скачки глюкози в крові, а це, як уже зазначалося, надзвичайно втомлює організм та, ясна річ, не сприяє енергійності.

4. Алкогольні напої. Спеціалісти твердять, що надмірне вживання алкогольних напоїв пригнічує активність нервової системи, вводячи її в стан своєрідного напівсну. Людина стає млявою, її хилить на сон. Та навіть якщо вам після вживання спиртних напоїв вдасться поспати, такий сон не допоможе відновити сили.

5. Смажені страви. Ні для кого не секрет, що смажена їжа важка для шлунка, тому перетравлюється вона дуже довго. В результаті цього організм змушений посилено забезпечувати кров'ю органи травлення протягом доволі тривалого періоду часу. Відлив крові від головного мозку сприяє появі відчуття втоми, апатії та непереможного бажання прилягти поспати.

Джерело: http://www.fittrends.ru

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.