Учасниця шоу «У Таїланду є талант» намалювала картину голими грудьми Автор: lesya · Опубліковано: 24.06.2012 08:28 · Розділ: Події у світі

Цими днями учасниця популярного в цілому світі шоу "У Таїланду є талант" (Thailand's Got Talent) опинилася в центрі справжнього скандалу. Справа в тому, що молода художниця з’явилася на сцені в повністю оголеному вигляді, намалювавши картину… своїми власними грудьми.

Молоду художницю звати Дуангджай Джансауоні (Duangjai Jansauoni). Дівчина, вирішивши по-справжньому здивувати суддів популярного шоу, з’явилася на програму "У Таїланду є талант" повністю оголеною. Та не саме тіло повинно було викликати подив членів журі – Дуангджай малювала картину, використовуючи замість пензля власні груди, вмочені у фарбу.

Така творча діяльність художниці, якій нещодавно виповнилося 23 роки, спершу обурила одну із суддів, відому актрису на ім’я Поркіта На Сонгкхла (Pornchita Na Songkhla). Переглянувши виступ учасниці, та невдоволено заявила: "Я не кажу, що це не добре, однак такий вид мистецтва не вписується в рамки нашого конкурсу. Як представник тайської культури, я не підтримую".

Зовсім протилежну точку зору, що цілком зрозуміло, висловили судді-чоловіки, високо оцінивши незвичайний талант Джансауоні та пропустивши юну епатажну художницю далі. Однак Міністр культури Таїланду Сукумол Кунплом (Sukumol Kunplome) з цього приводу зауважила, що нагота на телебаченні вважається недоцільною в тайському буддистському суспільстві, тому, за її словами, виступ оголеної дівчини варто вирізати з загальної програми шоу.

Отож на даний час залишається невідомим той факт, чи покажуть в Таїланді настільки несподіваний прояв таланту. Однак на YouTube відео вже є.

Нагадаємо також, що декілька років тому художник Прікассо (справжнє ім'я - Тім Петч) вразив світ, здобувши одразу славу та визнання. Ставши учасником талант-шоу "America's Got Talent", художник показав усім, як він малює картини пенісом.

Джерело: http://skuky.net

Інші новини розділу