Німецька газета назвала Україну "країною повій" Автор: lesya · Опубліковано: 23.06.2012 22:32 · Розділ: Суспільство

Цими днями в німецькій газеті Bild am Sonntag було опубліковано статтю, яка визвала справжнє обурення українців Німеччини. В ній автори назвали Україну "країною повій". У даному контексті посольство України у ФРН висловило обурення з приводу такого ставлення до українців та "глибоку стурбованість" публікацією в Bild.

Про це повідомила голова Центральної спілки українців у Німеччині (ЦСУН) Людмила Млош. "Я не можу уявити того, як кореспондент авторитетного видання Bild am Sonntag зміг зробити таке ототожнення після спілкування лише з однією українською повією", - обурюється жінка. За її словами, німецьке видання образило своїм висловлюванням всіх без винятку українців.

"Прочитавши цю жахливу статтю, людина, яка ніколи не бувала на Україні, може й справді повірити, що українки "виживають" виключно таким способом", - додала Млош.

Стаття під назвою «Справи повій зараз погані: українські повії скаржаться на конкуренцію в фан-зонах» з’явилася на сайті видання 16 червня.

Стаття нібито заснована на бесіді кореспондента з однією повією. В ній стверджується, що на Україні близько 100 000 жінок займається проституцією.

Представники українського посольства у ФРН теж висловили обурення з приводу публікації статті.
"На тлі позитивних вражень сотень тисяч європейських уболівальників, в тім числі й десятків тисяч німецьких гостей, від високого рівня організації Україною та Польщею фінальної частини чемпіонату Євро-2012, викликають глибоке обурення упереджені та образливі публікації, які виходять за рамки журналістської етики та європейських цивілізаційних норм", - говориться в заяві.

Представники посольства України назвали принизливими висловлювання, допущені німецьким виданням на адресу нашої держави.

"Ми вимагатимемо від редакції видання вибачення та прийняття адекватних заходів з метою не допустити в майбутньому подібних некоректних формулювань, які різко дисонують з дружнім характером взаємин між нашими державами і народами", - наголошується в коментарі.

Джерело: http://www.segodnya.ua

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.