Американські в'язні отримуватимуть нагороди за зламані замки Автор: lesya · Опубліковано: 23.06.2012 13:28 · Розділ: Кримінал

Цими днями стало відомо, що американських в’язнів нагороджуватимуть за вміння зламувати замки. Так, керівники в'язниці округу Фултон в Атланті, штат Джорджія, США, придумали досить-таки оригінальний спосіб протестувати різні моделі замків, які закуповуються для в’язниці.

Ті ув'язнені, які в короткі терміни зуміють зламати замок та вибратися зі своєї камери, отримають право на безкоштовне частування. Повідомляється, що закуповувати будуть ті моделі замків, які не піддалися натиску досвідчених зломщиків та ведмежатників.

Поштовхом до такого кроку тюремного начальства став той факт, що ув'язнені навчилися з легкістю відмикати замки, які замикають двері та грати внутрішніх приміщень в'язниці, бовтаючись по її приміщеннях в нестатутний час.

За даними американських ЗМІ, думки місцевих спостерігачів з приводу ініціативи тюремників розійшлися. Одні переконують, що вся ця історія з замками "занадто роздута", інші ж упевнені, що без нормальних замків ув'язнені не мають можливості почувати себе в безпеці від інших, набагато агресивніших в'язнів.

Для в'язнів замки - не проблема (фото з copypast.ru)
Для в'язнів замки - не проблема (фото з copypast.ru)

А трохи раніше з’явилася інформація про те, що таллінські тюремники плювали в їжу ув'язненим. Дізнавшись про це, близько 70 ув’язнених оголосили голодування.

Так, більше 70 ув'язнених в'язниці Талліна змушені були відмовитися від харчування в місцевій їдальні. Причиною цього став той факт, що співробітник в’язниці, якого було поставленого на роздачу їжі, ставився до відвідувачів їдальні з презирством та плював їм у їжу в них на очах, домофон, магнитный замок - цьому не були перешкодою.

За даними порталу Delfi, тюремне начальство спеціально відправило роздавати їжу працівника, який ненавидів ув'язнених, вирішивши помститися останнім за те, що нещодавно вони подали декілька скарг на службовців у Європейських суд з прав людини.

Прес-секретар Міністерства юстиції країни Прійт Тальві підтвердив факт відмови 70 ув'язнених від їжі, уточнивши при цьому, що вони не голодують, а просто харчуються продуктами, які купують у тюремному магазині".

До речі, близько чотирьох років тому у в'язниці трапилася схожа ситуація. Тоді під час голодування загинув один молодий ув'язнений.

Джерело: http://www.newsland.ru/

Інші новини розділу