Фанати вимагають пустити кнура Фунтика на сало Автор: lesya · Опубліковано: 23.06.2012 11:05 · Розділ: Спорт

Знаменитий "кнур-провісник" на ім’я Фунтик, який ось уже декілька тижнів мешкає на території фан-зони на Хрещатику в Києві, розчарував українських фанатів. Серія невдалих прогнозів закінчення футбольних матчів може вилізти тварині боком: розлютовані вболівальники збирають підписи в одній із соціальних мереж, маючи намір пустити кнура на сало.

Тварині, на яку фанати покладали великі надії, не вдалося зробити жодного точного прогнозу: Фунтик передбачив перемогу збірної Швеції над збірною України та перемогу господарів турніру в матчі з підданими Єлизавети Другої. Натомість, як відомо, українські футболісти обіграли скандинавів, однак поступилися англійцям.

У відповідь на збирання підписів обурених прогнозами фанатів, в Інтернеті вже з'явилася альтернативна петиція захисників тварин, які вимагають зберегти життя кнура. "Фунтик мешкає у фан-зоні на Хрещатику в протиприродних для нього умовах, з постійним шумом та скупченнями людей. Однак після фінального матчу, який повинен відбутися першого липня, потреба використовувати його для розваги натовпу зникне, і Фунтику загрожуватиме розправа", - говориться у зверненні. Отож захисники тварин просять зберегти життя цієї знаменитої свині.

У даному контексті нагадаємо, що славу Фунтик здобув після того, як напередодні чемпіонату Європи з футболу господар кнура повідомив організаторам турніру, що його вихованець проявляє підвищений інтерес до гри. Так, за словами господаря, Фунтик із задоволенням ганяв по вольєру футбольного м'яча. Через деякий час кнур переїхав до Києва, де почав "пророкувати" підсумки футбольних матчів. Та попри це слави восьминога Пауля йому здобути так і не вдалося.

Джерело: http://top.rbc.ru

Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.