10 найбагатших злочинців світу Автор: lesya · Опубліковано: 22.06.2012 13:36 · Розділ: Кримінал

На світі не так уже й багато злочинців, яким вдалося здобути світову славу та популярність. І заробити при цьому нечувані гроші. Але вони є. Пропонуємо вашій увазі рейтинг десяти найбагатших злочинців світу.

1. Ентоні Салерно, 600 мільйонів доларів. Товстий Тоні, ставши главою мафії, взяв під свою владу весь Гарлем, отримуючи відступні від усіх. Ще в 1986 році популярне видання Fortune назвало його найбільш успішним кримінальним елементом усіх часів і народів.

2. Джозеф Кеннеді, 200-400 мільйонів доларів. Саме він вважається засновником одного з наймогутніших кланів США. Завдяки його багатствам один із його синів став президентом. Починав з фондового ринку часів Великої депресії, використовуючи інсайдерську інформацію та маніпулювання.

3. Мейр Ланські, 300-400 мільйонів доларів. Відіграв не останню роль у створенні «Національного злочинного синдикату».

Спершу Ланські займався грошима та азартними іграми у Флориді, Новому Орлеані та на Кубі. А згодом придбав свій власний офшорний банк в Швейцарії для того, щоб відмивати гроші.

4. Гризельда Бланко, 500 мільйонів доларів. Безжалісна "кокаїнова королева Майамі" з неврівноваженою психікою протягом тривалого часу була успішним наркоторговцем.

5. Хоакін Лоері, 1 мільярд доларів. Відомий також під прізвиськом «El Chapo» або «Коротун». Цей мексиканський наркобарон в минулому році очолив список найнебезпечніших злочинців світу, зайнявши при цьому 24 місце в рейтингу найвпливовіших людей світу.

6. Аль Капоне, 1,3 мільярда доларів. Легендарний гангстер Аль Капоне прославився своєю жорстокістю та пихатістю. Коли йому виповнилося 26, Капоне став главою клану Торріо, розпочавши війну кланів.

7. Сусуму Ісиі, 1,5 мільярда доларів. Цей гангстер заробив мільйони за допомогою кредитів, банківських операцій та шахрайства з нерухомістю.

8. Карлос Ледер, 2,7 мільярда доларів. Вніс величезний вклад у розвиток наркобізнесу, заснувавши сумнозвісний Медельїнській наркокартель, який став одним із найприбутковіших та найжорстокіших у світі. Окрім того, він докорінно змінив схему транспортування наркотиків. Тепер вони доставляються до США з Колумбії через В'єтнам. Один з Багамських островів став його власною перевалочною базою, куди свого часу прибувало до 300 кілограмів кокаїну на годину.

9. Пабло Ескобар, 9-25 мільярдів доларів. Ще один засновник Медельїнського наркокартелю (1977 рік), який контролював близько 80% всього світового ринку кокаїну.

10. Амандо Карілло Фуентес, 25 мільярдів доларів. Амандо створив у Мексиці власний Хуареський Картель, денний оборот якого становив 30 мільйонів доларів.

Джерело: http://uainfo.censor.net.ua

Інші новини розділу