У Німеччині вручили премію за брехливу рекламу Автор: lesya · Опубліковано: 22.06.2012 11:17 · Розділ: Події у світі

Цими днями у Німеччині відбулося «нагородження» премією "Золотий еклер" (Der Goldene Windbeutel), яку присуджують виробникам за найбільш недостовірну рекламу свого товару. За даними сайту Abgespeist.de, де й міститься інформація про премію, головна нагорода дісталася розчинному чаю Hipp для дітей віком від одного року.

Популярний чай Hipp отримав премію за надто високий вміст цукру, який протипоказано вживати маленьким дітям у великих кількостях.

Другим став м’ясний напівфабрикат від компанії Netto. Виробники цього напівфабрикату поміняли упаковку товару, після чого продукт подорожчав на 30 відсотків, натомість його вага знизилася на 30 відсотків.

Зауважимо, що премія "Золотий еклер" заснована представниками німецької некомерційної організації Foodwatch, яка займається регулюванням питань харчування. Співробітники організації щороку проводять дослідження продуктів місцевих виробників, після чого вибирають п'ять учасників із найбільш недостовірною рекламою.

Foodwatch оголошує домінантів, після чого переможець обирається користувачами Інтернету шляхом онлайн-голосування. Премію було засновано з метою вплинути на виробників продуктів з недостовірною рекламою, описом або шкідливим для здоров'я складом, змусивши їх змінити рецептуру або опис товару.

Нагадаємо також, що минулого року премію "Золотий Еклер" отримали батончики Milch-Schnitte від Ferrero. Їх рекламували, як легку закуску для тих, хто бажає підтримати фігуру у формі, замовчуючи, однак, той факт, що батончики на 60 відсотків складалися з цукрів та жирів.

Після визначення переможця активісти Foodwatch та прості споживачі намагаються вручити премії виробникам. Вони приходять до дверей головного офісу компанії, влаштовуючи там пікет.

Джерело: http://www.pravda.ru

Інші новини розділу