Британська фірма відкрила вакансію зомбі Автор: lesya · Опубліковано: 22.06.2012 08:12 · Розділ: Розваги

За даними зарубіжних ЗМІ, цими днями керівництво британської фірми, яка спеціалізується на організації розваг для шанувальників зомбі, відкрило вакансію на посади живих мерців. В обов’язки кандидатів, які успішно пройдуть співбесіду та стануть співробітниками компанії, входитиме виконання ролі зомбі на заходах, під час яких від них рятуватимуться люди, що попередньо записалися на відповідну розвагу.

За словами керівників компанії, претенденти на посаду зомбі повинні з'явитися на співбесіду в гримі в стилі живих мерців та у відповідному вбранні. Окрім того, вони змушені будуть переконати роботодавців, що вміють поводитися, як це личить справжнім зомбі - видавати страхітливі звуки та рухатися, як персонажі жахів. Досвіду роботи зомбі не вимагається.

У Британії на роботу приймають зомбі
У Британії на роботу приймають зомбі

Повідомляється, що співбесіда кандидатів на посаду зомбі відбудеться наприкінці червня в Лондоні. Тим, кому вдасться справити хороше враження на представників компанії, належить відправитися в графство Чешир, де знаходиться покинутий замок. Саме там вже найближчим часом і повинні відбутися різноманітні заходи для любителів зомбі.

Купивши квиток в замок, любитель жахів та його друзі отримають можливість протягом кількох годин тікати від зомбі та намагатися уникнути можливої "загибелі". Квитки на це дійство коштують близько 99 фунтів стерлінгів за одного. Найближчий захід зомбі співробітники компанії планують провести вже 11 серпня цього року.

Яку зарплату отримуватимуть живі мерці, не повідомляється. Відомо лише, що зароблені кошти видаватимуть готівкою.

Нагадаємо також, що сьогодні у світі не стихають пристрасті навколо так званого нашестя зомбі. Більше того, в деяких країнах світу, приміром, у США, всерйоз остерігаються епідемії зомбі. Навіть лікарі говорять, що це можливо, нагадуючи про коров’ячий сказ, який розповсюджується дуже швидкими темпами, передається через укус і практично не лікується. Щоправда, лікарі вкладають у поняття «епідемія зомбі» дещо інше поняття, ніж просто любителі жахів.

На тлі зростаючої популярності таких чуток експерти у США відзначили зростання продажів вогнепальної зброї, яку місцеві мешканці планують використовувати для боротьби з мертвими убивцями.

Джерело: http://www.newsland.ru

Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.