5 книг, які замінять навколосвітню подорож Автор: lesya · Опубліковано: 21.06.2012 17:57 · Розділ: Культура

Якщо вам так хочеться побачити світ, а до відпустки ще дуже далеко, чи на тривалу мандрівку у вас не вистачає грошей, можна здійснити невелику подорож навколо світу за допомогою… книги. Так, цими днями спеціалісти склали список книг, за читанням яких ви заглибитеся у зовсім інший світ, забувши про реальність.

1. Франція, Джоанн Харріс, "Ожинове вино". Дія відбувається в невеликому містечку Ланскне. Англійський прозаїк на ім’я Джей Макінтош випадково знаходить декілька пляшок вина, які дивом збереглися з минулих часів. Скуштувавши чарівного напою, чоловік кидає все, купує шато за Ла-Маншем, і починає займатися виноробством. Це книга про спокійне та затишне провінційне життя, від неї віє ностальгією та легким смутком, однак володіє вона,без сумніву, магічною силою.

2.Греція, Луї де Берньер, "Мандоліна капітана Кореллі". Події відбуваються на узбережжі Середземного моря, в мальовничій Кефалонії. Історія оповідає про кохання гречанки та італійського солдата під час Другої світової війни. Є тут і жанрові замальовки життя на острові, і екскурси в історію. В книзі багато цікавих подробиць про побут грецького містечка та безліч маловідомих фактів з європейської історії.

Троя (фото з сайту filmaki.net)
Троя (фото з сайту filmaki.net)

3.Туреччина, Пітер Акройд "Падіння Трої". Прототипом головного героя став Генріх Шліман, який протягом усього свого життя шукав загублене місто. Автор дає читачам зрозуміти, наскільки в історії все умовно та якими химерними шляхами формується звична нам картина світу.

4.Марокко,Тахир Шах "Марокко. Рік в Касабланці". Мешканець Лондона втомився від метушні мегаполіса, і, вивчивши арабську мову, купив дім у Касабланці, переїхавши туди зі своєю сім’єю. Та виявилося, що європейцеві нелегко стати частиною місцевого суспільства. Героєві довелося навчитися спілкуватися з духами та навіть обзавестися гаремом.

5. Куба, Педро Хуан Гутьеррес, "Брудна трилогія про Гавану". Автор розповідає читачам про бідну, брудну та небезпечну столицю Куби – Гавану, часто приховану від очей туристів.

Джерело: http://gazetasng.ru/n

Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?