"Пастка диявола": таємничі зникнення на Сицилії Автор: lesya · Опубліковано: 21.06.2012 13:39 · Розділ: Природа

В невеликому містечку Такона на острові Сицилія є дуже загадкове та страхітливе місце, яке отримало не менш страхітливу назву «Пастка диявола». Ще у 18 столітті тут трапилася доволі дивна історія, однак місцеві мешканці дотепер намагаються обходити це гнітюче місце стороною.

А все почалося ось з чого. Навесні 1753 року, прогулюючись у дворі свого маєтку, ремісник Альберто Гордон на очах власної дружини та друзів раптово зник. Двір одразу ретельно обшукали, перекопавши землю та перевіривши, чи не було там закинутих колодязів або тріщин. Однак безрезультатно – Альберто знайти так і не змогли.

А через 22 роки Гордон знову з'явився на тому ж самому місці. Його поява викликала паніку, і Альберто запроторили у божевільню, де він пробув сім років. Чоловік розповідав, що йшов дивним тунелем, який вів до білого світла. А згодом перед очима ремісника постала картина невеликих розмірів, на якій пульсували різні точки та зірочки. Якась дивна волохата істота пояснила розгубленому чоловікові, що той потрапив у просторово-часову ущелину, вибратися з якої практично неможливо.

Як не дивно, але лікар, який вислухав розповіді Гордона, повірив йому, вирішивши сам усе перевірити. Підійшовши з лікарем до аномального місця, Гордон зробив крок уперед, і... зник, тепер уже назавжди. Після цього, за вказівкою доктора Маріо, місце обнесли стіною і воно отримало назву Пастка диявола.

Вченим з усього світу до цих пір не дає спокою ця давня легенда. Втім, їй знайшли і наукове пояснення.

Зауважимо, що таких аномальних місць на нашій планеті досить багато. В цих аномальних зонах відбувається спотворення простору та часу, і людина, яка сюди потрапляє, «випадає» зі звичних часових рамок. Плин часу нібито уповільнюється, і кілька годин сприймаються, скажімо, як декілька хвилин чи секунд. Гордону, якого не було 22 роки, здалося, ніби він зник на якихось кілька годин. Всім цим зонам властиві схожі парадокси.

По-перше, люди, як правило, зникають на очах у свідків, по-друге, для таких пасток диявола характерні спотворення простору, коли невеликі на перший погляд відстані долаються за кілька годин, а великі - за якихось два кроки.

Таких зон спеціалісти виділяють декілька - місце падіння Тунгуського метеорита, Бермудський трикутник, пояс Диявола, місця випробувань ядерної зброї та місця посадок НЛО.

Вчені спробували пояснити цей феномен. Виявляється, закону збереження часу на практиці не існує, тому уявлення про прямолінійний перебіг часу – це не що інше, як омана. Якщо образно уявити подібну часову модель, то вона нагадувала б котушку, на яку, як нитка, намотується час. Хрональні шари накладаються один на одного, отож паралельне існування теперішнього, минулого і майбутнього стає можливим.

Іноді грань між таким шарами стирається і виникає така собі пробоїна, однією з яких і є сицилійська Пастка диявола. Це своєрідні часові чорні діри, які утворюються в хрональних полях. Вони здатні засмоктувати різні предмети та, як бачимо, навіть людей.

Загалом, гіпотез існує безліч, але вони продовжують залишатися гіпотезами, і природу цього загадкового явища не вдалося з’ясувати ще нікому.

Джерело: http://news.students.ru/

Інші новини розділу