Рейтинг самых опасных дорог России Автор: lesya · Опубліковано: 20.06.2012 00:20 · Розділ: Авто-мото

Недавно российские эксперты составили рейтинг самых опасных дорог России. Первые места рейтинга достались дорогам Челябинска, Казани и Нижнего Новгорода. В данном контексте отметим, что, по статистике, причиной около 20% ДТП в России становятся ужасные дороги.

В рейтинг, составленный по итогам прошлого года, всего вошло 25 регионов страны. Составляя рейтинг, специалисты учитывали несколько показателей: статистику аварий, а также число погибших и пострадавших в ДТП. Специалисты принимали во внимание соотношение количества ДТП, причина которых кроется в неудовлетворительном состоянии дорог, и общего количества аварий.

Дороги России (фото с auto.mail.ru)
Дороги России (фото с auto.mail.ru)

Как уже отмечалось, опасными для водителей оказались дороги таких городов, как Казань, Уфа, Челябинск, Самара и Нижний Новгород. Так, по словам экспертов, у лидера рейтинга Казани количество ДТП, вызванное плохими дорогами, достигает 83,88% общего количества аварий, а в Челябинске этот показатель составляет 83,81%.

В то же время специалисты отметили и города с высоким уровнем безопасности дорожного покрытия. Ими оказались Тюмень - город, в котором самый низкий показатель аварийности в связи с плохими дорогами - не более 5%; Пенза, Ульяновск, Екатеринбург, Саратов, Москва и, наконец, Рязань.

На фоне своих невезучих собратьев (имеются в виду лидеры рейтинга) выгодно отличаются Ижевск, Новосибирск (репутацию дорог этого города не испортил даже тот факт, что грузовые авто в Новосибирске пользуются особой популярностью), Волгоград, Киров, Санкт-Петербург, Ярославль, Барнаул, Воронеж, Омск, Оренбург и, наконец, Архангельск.

Если же говорить о российских водителях, то их кривые ухабистые дороги не пугают, о чем свидетельствует статистика. Согласно ей продажи автомобилей в России продолжают расти. Так, только за прошлый 2011 новых легковых автомобилей было продано на 39% больше, чем за 2010 год. Лидерами продаж считаются такие марки, как Chevrolet, Hyundai и Renault.

Спросом пользуются и б / у автомобили, что вполне понятно и оправданно. При выборе подержанного автомобиля следует воспользоваться советами опытных специалистов. Помогут также различные сайты в Интернете, газеты или журналы, в которых содержатся объявления о продаже авто - так покупатель получает возможность ознакомиться с предложениями, создав в своем представлении целостную картину, которая бы объединяла стоимость авто и его состояние.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.