У Японії на туалетному папері надрукують оповідання Судзукі Автор: lesya · Опубліковано: 18.06.2012 18:56 · Розділ: Культура

Цими днями уряд Японії розпочав оригінальну кампанію, вирішивши надати державну підтримку продажу за кордоном туалетного паперу японського виробництва. І проводитимуть цю кампанію доволі-таки дивним способом: на туалетному папері надрукують англійський переклад оповідання відомого японського письменника Кодзі Судзукі, який здобув світову славу романами жахів із серії «Дзвінок». Фінансування цього проекту безпосередньо взяло на себе міністерство економіки, торгівлі та промисловості.

Відзначається, що відомство розцінює починання з туалетним папером як частину великої програми з пропаганди за кордоном сучасної масової культури Японії.

Повідомляється, що на сьогоднішній день за мотивами популярних романів письменника знято чимало фільмів жахів та телесеріалів в різних країнах світу. Трохи раніше до автора звернулися представники компанії «Хаясі Сейса» з проханням написати оповідання спеціально для рулонів туалетного паперу. Проект було розпочато в 2009 році, і він виявився вельми успішним. На сьогоднішній день в межах країни продано вже 300 000 рулонів з надрукованим оповіданням.

Не заспокоївшись на досягнутому, міністерство вирішило просунути проект за кордон. Спершу новинка продаватиметься як товар у сувенірних магазинів в міжнародних аеропортах. Рулон туалетного паперу з оригінальним оповіданням жахів письменника Судзукі коштуватиме 200 ієн - близько 2,5 доларів США. А в недалекому майбутньому передбачається почати експорт цього специфічного товару.

Нагадаємо також, що японський письменник Кодзі Судзукі - живий класик хоррора, автор культової романної серії «Дзвінок», яка лягла в основу відомих в цілому світі японських та американських екранізацій.

«Страх - це щось спільне для всіх нас. В давнину люди боялися багатьох речей, а сьогодні приводів для страху стає все менше. Та якщо він зникне зовсім, то зникне й людство», - говорить автор роману «Дзвінок», культовий японський письменник Кодзі Судзукі.

Більше того, Судзукі вважає, що саме страх спонукає нас працювати над собою і самовдосконалюватися.

Джерело: http://www.internovosti.ru

Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?