Кожен десятий британський підліток думає, що яйця виготовляють з пшениці Автор: lesya · Опубліковано: 17.06.2012 22:06 · Розділ: Цікаві факти

Результати опитування, проведеного британськими спеціалістами, шокують: виявилося, що один з десяти молодих британців вважає, що яйця вироблені з пшениці, і лише половина молодих людей у віці 16-23 років знає, звідки береться бекон.

В дослідженні взяли участь підлітки та молоді британці. Отримані результати прикро здивували вчених. Виявилося, що 10% учасників експерименту вважають, ніби яйця виробляють з пшениці. Окрім того, трохи менше половини підлітків у віці від 16 до 23 років, які взяли участь в експерименті, думають, що олію дає корова. Третина молодих британців не знають, що яйця відкладають кури, а кожен п'ятий учасник експерименту вважає, що варення та мармелад виготовляють із зернових культур.

Британці не знають, що яйця несуть кури
Британці не знають, що яйця несуть кури

При цьому близько десяти відсотків британських підлітків впевнені: для того, щоб виростити картоплю, вистачить одного місяця, а вісім відсотків опитаних вважають, що бекон виготовляють з пшениці. Два відсотки назвали сировиною для виготовлення бекону кукурудзу, а правильну відповідь на це питання дала лише половина опитаних.

У дослідженні британських фахівців взяли участь дві тисячі молодих людей. Учасникам експерименту запропонували поєднати такі продукти, як молоко, сало, вершкове масло або рослинну олію, із зображеннями врожаю або тварин.

В результаті дослідження виявилось, що чотири з 10 молодих британців не змогли встановити зв’язок між молоком та зображенням корови, а сім відсотків учасників експерименту пов'язують появу молока з пшеницею.

А трохи раніше інша група британських фахівців вирішила з’ясувати, які овочі є найбільш небезпечними. І виявилося, що найвищу загрозу нашому здоров’ю таїть гарбуз і бруква.

Як виявилося, щороку тисячі людей отримують травми, намагаючись повторити на своїй кухні трюки шеф-кухарів з найрізноманітніших кулінарних телешоу

Так, дослідження статистики травм, отриманих британцями у себе вдома, доводить, що найбільш небезпечним місцем в домі є кухня. «Саме на кухні відбуваються найсерйозніші нещасні випадки. Це найтиповіше місце для домашніх травм», - говорить Шейла Мерріл, громадський радник з питань охорони здоров'я Королівського товариства із запобігання аварій.

За словами спеціалістів, переважна більшість травм відбувається при обробці твердих овочів, таких як бруква, гарбуз та ріпа. Шкірка та м'якоть цих рослин настільки тверда, що можна з легкістю поранити руку.

Джерело: http://www.aif.ru/

Інші новини розділу